Перекласти на →
 

Адвокат з податкових спорів

Статистика свідчить, що періодично потребу в юридичних послугах відчуває кожен українець незалежно від сфери діяльності, кількості майна та фінансових коштів, а також персональних взаємин із законом.
Консультація за 5 хвилин
Адвокат зможе надати консультацію по телефону, для швидкого вирішення ситуації, що виникла.
Графік роботи
Бюро працює Пн-Пт з 9:00 до 18:00. У суботу з 9:00 до 18:00 можемо призначити зустріч за попереднім записом.
Розташування офісу
Ми знаходимося у Києві, на Куренівці. Найближча станція метро – Петрівка. Скільки до нас їхати, можна → подивитися на карті.
Послуги адвоката з податкових справ
Як проходить консультація?
1
Заповнюєте форму
Для отримання консультації потрібно заповнити форму, ввівши номер телефону, щоб Вам передзвонив адвокат.
2
Дзвінок адвоката
Протягом 5 хвилин на вказаний номер телефону зателефонує адвокат для надання консультації.
3
Вирішення питання
Задавайте всі питання, які Вас цікавлять. Адвокат відповість на запитання у розмові.
Команда адвокатів
 • Сергій Пагер
  Керуючий адвокат
 • Альона Пагер
  Адвокат
 • Сергій Загородній
  Адвокат
 • Катерина Маншиліна
  Адвокат
 • Сергій Бондаренко
  Адвокат
 • Світлана Попадюха
  Помічник адвоката
 • Владислав Булай
  Помічник адвоката
 • Ярослав Науменко
  Помічник адвоката
 • Віталій Кудашев
  Менеджер по роботі з клієнтами
 • Власта Сироватська
  Офіс-менеджер
Отримайте консультацію адвоката з вирішенням питання вже через 5 хвилин за телефоном
Адвокат запропонує кілька варіантів вирішення вашого питання. Виберіть для себе зручний варіант рішення.

Адвокат з податкових спорів

Абсолютно всі представники українського бізнесу, незалежно від виду господарської діяльності та форми організації, зобов'язані дотримуватися положень Податкового кодексу. На практиці сумлінне дотримання податкового законодавства передбачає скрупульозне ведення бухгалтерського обліку, своєчасне подання податкової звітності, чітку виплату всіх податків і зборів тощо

Однак будь-який підприємець погодиться з тим, що Податкове право України - явище неймовірно складне, неоднозначне і багатогранне. І навіть працюючи пліч-о-пліч з податковою системою багато років, досконально знати всі тонкощі і нюанси неможливо. Законодавство постійно змінюється, норми коригуються, вносяться поправки, а фіскали в свою чергу кожну букву положень Податкового кодексу намагаються трактувати на свою користь. Крім того, відсутність зрозумілих пояснень змін в законодавстві призводить до того, що держслужбовці в процесі камеральних та інших перевірок прагнуть виявити і зафіксувати численні порушення податкового законодавства.

А кожне потенційне порушення тягне за собою санкції, штрафи, які боляче б'ють по бюджету підприємства. Незгода платника податків з претензіями контролюючих органів призводить до того, що виникають податкові спори. Цей тип правових суперечок завжди пов'язаний з фінансами, тому для відстоювання своїх прав і захисту власних коштів обов'язково потрібен податковий юрист.

Завдання, які може врегулювати податковий юрист

Може здатися, що послуги податкового адвоката необхідні лише для захисту підприємства від свавілля і перевищення посадових повноважень представників контролюючих органів. Однак податковий адвокат - поняття більш широке аніж просто захисник в суперечках з фіскалами. Крім вирішення спорів, спричинених претензіями податківців до оформлення документів (улюблений привід податківців, щоб виставити штраф платнику податків), адвокат з податків врегульовує конфлікти через:

 • стягнення зайвих коштів на підставі нарахування державних зборів;
 • відмову держоргану відшкодовувати ПДВ;
 • відмови повернення податків, сплачених понад законної норми.

Але і це не весь спектр ситуацій, коли консультація податкового юриста і його активна участь допоможуть уникнути багатьох проблем.

Юридична консультація з податкових питань вкрай необхідна, коли ще до утворення юрособи і її реєстрації вирішується питання вибору системи оподаткування, тонкощі переходу з однієї системи на іншу, питання сплати ЄСВ і т.д. Юрист з податків підкаже, як оптимізувати структури бізнесу з урахуванням прийнятних податкових наслідків. Адже тип цивільно-правової власності, структура підприємства і багато інші нюанси мають значення для формування кінцевих сум податкових зобов'язань.

Консультація з податків також особливо потрібна в питаннях застосування положень міжнародних угод про уникнення подвійного оподаткування. Імовірність такого обтяження з'являється в разі співпраці із закордонними компаніями, проведення угод з іноземними партнерами і т.п. На таких підставах підприємству може бути виставлено «подвійний рахунок» з боку українського і міжнародного законодавства. Підтримка юриста знизить ймовірність вплутатися в суперечки з податковими органами (вітчизняними та зарубіжними).

Спори з податковою виникли: допомога адвоката

Якщо в попередньому розділі розглядалися аспекти превентивної юридичної підтримки, то тепер настав час розглянути, які заходи вживає адвокат з податкових спорів якщо такий конфлікт вже виник.

Юристи з податкових спорів Адвокатського бюро «Сергія Пагера» виділили види найбільш затребуваних послуг адвоката, яких найчастіше потребують платники податків:

 • юридичний супровід в процесі здійснення перевірок представниками податкової та інших контролюючих органів;
 • оскарження вердикту податкових органів (повідомлень-рішень);
 • досудове врегулювання правових суперечок такого характеру;
 • супровід і відстоювання прав клієнта-платника податків в суперечках з податковими органами в процесі судового розгляду, допомога в підготовці та подачі позову.

Податковий адвокат в Києві. Заходи та практичні кроки з врегулювання

Іноді масштаб підприємства платника податків дозволяє тримати цілий відділ кваліфікованих правозахисників, які здатні своїми силами надати послуги податкового юриста. Але найчастіше платникам податків доводиться вдаватися до професійної адвокатської допомоги ззовні. В такому випадку професіонали Адвокатського бюро «Сергія Пагера» готові допомогти ефективно і без великих витрат врегулювати податкову суперечку.

Багаторічна юридична практика дозволяє стверджувати, що податківці та інші перевіряючі порушують законодавство не рідше, а часом і частіше аніж самі платники податків. Однак, щоб вчасно виявити ці порушення, а також розібратися в усіх нюансах законодавства і повернути це на свою користь, потрібен неабиякий досвід оскарження таких рішень і відстоювання прав в рамках судового процесу. Досвід професійного адвоката у вирішенні подібних суперечок - практично гарантія успішного результату такої конфліктної ситуації.

Залучений до вирішення податкового спору адвокат на початковому етапі подає скаргу на податкову службу у вищий орган. Потім судові податкові спори розглядаються в адміністративному суді.

Підготовка до подання позову і юридична допомога клієнту-платнику податків передбачає:

 • аудит наявної документації (наскільки вона відповідає нормам чинного законодавства);
 • оцінку податкових ризиків;
 • представництво інтересів клієнта в контролюючих органах;
 • оскарження вердикту податкової служби;
 • досудове врегулювання податкового спору;
 • допомогу в підготовці позову.

Якщо ви хочете без значних фінансових втрат вирішити податкову суперечку, звертайтеся до Адвокатського бюро «Сергія Пагера». Наші фахівці не лише допоможуть вийти з ситуації, що склалася, але і допоможуть в подальшому ефективно і успішно вести справи!
Успішні кейси
Швидка консультація
Ми надамо консультацію по телефону протягом 5 хвилин

Пн - Пт с 9:00 до 18:00

м. Київ, вул. Кирилівська,
б. 160, корп. Б, офіс 201