RU
Перекласти на →
 

Адвокат з житлових спорів

Статистика свідчить, що періодично потребу в юридичних послугах відчуває кожен українець незалежно від сфери діяльності, кількості майна та фінансових коштів, а також персональних взаємин із законом.

Адвокат з житлових спорів в Києві

Житлові спори завжди становили значну частину в загальній масі конфліктів між людьми. Адже висока вартість житла чи іншої нерухомості в фінансовому еквіваленті робить це майно неймовірно цінним. А це, як правило, викликає у більшої кількості людей два почуття: величезне бажання володіти такою нерухомістю і сильний страх її втратити.

Досвідчені юристи з житлових питань за роки своєї практики врегулювання конфліктів такого характеру переконалися, що саме згадані вище спонукання провокують конфлікти, вирішити які мирно, законно і взаємовигідно можуть допомогти лише адвокати з житлових питань.

Така вже склалася тенденція, що вирішення житлових спорів - завжди досить непростий і делікатний аспект юридичної практики. Це викликано тим, що питання власності, житлові претензії щільно пов'язані з положеннями сімейного та цивільного права. І часто вони можуть вирішитися лише внаслідок судових розглядів.

Так як найчастіше конфлікти і взаємні претензії з житлових питань виникають між родичами і колишнім подружжям, емоційна складова таких суперечок істотно ускладнює їх рішення.

Найпоширеніші конфлікти, до вирішення яких залучається адвокат

Команда експертів Адвокатського бюро «Сергія Пагера» об'єднала в кілька категорій питання юристу з житлового права, з якими найчастіше звертаються українці:

 • тонкощі і правила приватизації нерухомості;
 • вселення / виселення родича або особи, яка ним не є;
 • розділ майна в судовому порядку (внаслідок розлучення або отримання спадщини);
 • встановлення порядку користування житловою нерухомістю;
 • допомога при стягненні збитків, завданих оселі;
 • зняття з реєстраційного обліку;
 • суперечки з комунальними службами.

Всупереч поширеній думці, адвокат з житлових питань може знадобитися не лише для залагодження суперечностей щодо житлової нерухомості між приватними цивільними особами. Житловий юрист надає консультації з житлових питань і домагається задоволення / відстоювання інтересів

 • когось із сусідів житлових приміщень (стягнення матеріальної шкоди, завданої сусідами, ремонтними роботами, поведінкою або діяльністю, що порушує норми громадського порядку);
 • когось із мешканців / співвласників / співмешканців певного приміщення (вимога врегулювати порядок користування приміщенням);
 • громадян в суперечках з державними організаціями (відділ приватизації Державного житлового фонду);
 • цивільних осіб в суперечках з комунальними службами;
 • приватних осіб з установами і підприємствами будь-якого типу власності і характеру діяльності.

Чому важливо, щоб за врегулювання конфлікту взявся юрист з житлових спорів

Нехай уявний побутовий характер деякої частки від загального числа житлових суперечок не применшує в ваших очах масштаб наслідків самостійного відстоювання своїх інтересів. У конфліктах такого роду на кону завжди нерухомість (будинок, квартира), ваші нерви, безнадійно втрачений час і фінансові витрати.

Житлові спори найчастіше досягають свого апогею в ході судового розгляду, тому хороший юрист з житлових питань підготує «грунт» для відстоювання і підтримки ваших інтересів. Поодинці домогтися своїх цілей на судовому процесі навряд чи вийде.

Варто пам'ятати також, що норми Житлового кодексу України (основна частина якого створювалася ще в 1983 році за часів УРСР на принципах соціалізму) з моральної точки зору дещо застаріли. Тому суди в наш час часто виносять вердикт, спираючись на недавню судову практику і Пленуми Верховного суду України. Це і стає причиною численних суперечок між юристами в питаннях різного трактування і застосування судами тих чи інших норм.

Що передбачають послуги адвоката з житлових питань на практиці

Якщо ви стали однією зі сторін житлового спору, обов'язково скористайтеся пропозицією Адвокатського бюро «Сергія Пагера» «юридична консультація онлайн з житлових питань». Ця безкоштовна послуга передбачає онлайн консультацію з житлового питання, з огляду на яку ви зможете оцінити ступінь компетенції та обізнаності фахівців адвокатського бюро у врегулюванні конфліктів такого характеру.

Після того, як проведена первинна консультація адвоката з житлових питань фахівець:

• вивчає фактичні і документальні матеріали справи;
• формує потенційно виграшну правову позицію, щоб збільшити шанси максимально успішного вирішення спору;
• надає юридичну допомогу на досудовому етапі;
• в разі необхідності готує клопотання, заперечення, пояснення, позовні заяви для судового процесу;
• здійснює підготовку і подачу апеляційної скарги / касаційної скарги;
• здійснює повний супровід свого клієнта в суді;
• за необхідності оскаржить рішення суду в апеляційній, касаційній інстанціях;
• контролює виконання рішення суду.

Довірте відстоювання ваших інтересів в житловій суперечці професіоналам Адвокатського бюро «Сергія Пагера»!
Сторінки:
Команда
Питання та відповіді
Документи
Політика конфіденційності
Графік та адреса:
Пн - Пт с 8:00 до 22:00

м. Київ, вул. Кирилівська,
д. 160, корп. Б, офіс 201

Безкоштовна консультація
Ми надаємо безкоштовну консультацію в офісі або за телефоном
© 2021 Splawoffices