RU
Перекласти на →
 

Адвокат з трудових спорів

Статистика свідчить, що періодично потребу в юридичних послугах відчуває кожен українець незалежно від сфери діяльності, кількості майна та фінансових коштів, а також персональних взаємин із законом.

Послуги адвоката по трудовим спорам

Врегулювання трудових спорів - одна з найбільш затребуваних юридичних послуг в усі часи. З введенням і перманентним продовженням карантинних обмежень кількість трудових спорів між роботодавцями і працівниками збільшилась в рази.

Переведення працівників на віддалений режим виконання трудових обов'язків, вимушений перехід ведення бізнесу в онлайн-формат, обов'язок роботодавців незважаючи на зниження обороту і доходів підприємства як і раніше вчасно виплачувати зарплати і лікарняні - ось лише деякі підстави, спричинені карантинним ритмом життя, які потягли за собою збільшення числа трудових спорів.

Крім того, невідповідність норм українського Кодексу законів про працю актуальному характеру і особливостям відносин між роботодавцем і працівником сприяє тому, щоб юрист з трудового права звертався до сучасної практики Європейського суду з прав людини при вирішенні трудових спорів в Україні.

Що таке трудовий спір?

Трудовий спір - це будь-який конфлікт між роботодавцем і працівником (або цілим трудовим колективом і роботодавцем), спричинений невиконанням, свідомим ігноруванням або недобросовісним дотриманням норм трудового законодавства або неправомірне встановлення нових / зміна існуючих умов праці. Ініціатором трудового спору може стати будь-яка сторона трудових відносин (працівник, колектив або роботодавець), права якої були навмисно або ненавмисно порушені.

Юридична практика Адвокатського бюро Сергія Пагера показує, що найчастіше рішення трудових суперечок може бути досягнуто без судового розгляду. Для такого успішного результату врегулювання трудових розбіжностей важливо щоб вчасно взявся за вирішення трудового спору досвідчений і компетентний юрист з трудового законодавства.

Чому залучення адвоката по трудових спорах - практично гарантія сприятливого вирішення такого роду конфліктів?

Зрозуміло, сторона трудових відносин, чиї права були так чи інакше порушені, має право спробувати узгодити супереливі питання самостійно. Однак, справедливо буде попередити, що самостійне відстоювання своїх рішень / дій / прав може спричинити такі ризики:

• здійснення дій / вжиття заходів, які потенційно можуть послабити ваше поточне положення;
• не досягти бажаного результату рішення трудового спору;
• відмова в задоволенні ваших претензій і вимог;
• пропуск встановлених законом процесуальних строків для того чи іншого порушення трудових відносин.

Тому більш далекоглядно і результативно в разі виникнення трудового конфлікту, не відкладаючи цю справу в довгий ящик, звернутися до адвокатського бюро, щоб юрист по трудовому праву проконсультував вас, розробив стратегію відстоювання ваших інтересів / відшкодування збитку і план конкретних дій для досягнення бажаних цілей.

Юридична допомога працівникам і роботодавцям

Розраховуючи на юридичну необізнаність та незахищеність працівника, роботодавці нерідко нехтують положеннями Закону про працю та трудовими гарантіями. Однак консультація юриста з трудового законодавства і подальше відстоювання інтересів працівника допоможе:

  • оскаржити або отримати компенсацію в разі неправомірного звільнення;
  • здійснити стягнення заборгованості по заробітній платі, компенсації за невикористану відпустку, середнього заробітку за час вимушеного прогулу;
  • оскаржити неправомірний наказ про притягнення до дисциплінарної відповідальності;
  • встановити факт наявності трудових відносин, якщо роботодавець переконує в зворотному;
  • захистити права на інтелектуальну власність співробітника і ін.

Незважаючи на підлегле і, здавалося б, більш вразливе в правах положення найманого персоналу, права роботодавця теж можуть бути порушені діяльністю чи бездіяльністю працівника. Інтереси великих підприємств, як правило відстоюють і захищають адвокати по трудовому праву, які найчастіше утворюють цілий департамент. Однак не всі підприємці та інші роботодавці можуть похвалитися тим, що в штаті їх співробітників є трудовий адвокат. У таких випадках кваліфіковану повноцінну допомогу готовий надати юрист по трудових спорах з Адвокатського бюро Сергія Пагера.

Конфлікт інтересів завжди легше попередити, ніж врегулювати трудовий спір. Тому щоб вберегти роботодавця від штрафів, санкцій і тяжких судових розглядів, послуги юриста по трудовому праву за бажанням клієнта можуть передбачати кадровий супровід, наприклад:

  • юридична допомога в питанні бездоганного оформлення трудових договорів;
  • відстоювання прав роботодавця і успішне стягнення заподіяних підприємству матеріальних збитків з працівника;
  • підготовка до перевірок і безпосередній супровід роботодавця в їх процесі на предмет дотримання положень чинного законодавства Державної служби України, Державної податкової служби України;
  • Оскарження штрафів, рішень, факту бездіяльності, результатів перевірок контролюючих органів в судовому, адміністративному порядку;
  • Притягнення працівника до дисциплінарної відповідальності згідно з вимогами чинного трудового законодавства та багато іншого.

Якщо ви стали однією зі сторін такого конфлікту, задайте своє питання юристу по трудовому праву нашого Адвокатського бюро. І ми неодмінно врегулюємо суперечку з вигодою для вас!
Сторінки:
Команда
Питання та відповіді
Документи
Політика конфіденційності
Графік та адреса:
Пн - Пт с 8:00 до 22:00

м. Київ, вул. Кирилівська,
д. 160, корп. Б, офіс 201

Безкоштовна консультація
Ми надаємо безкоштовну консультацію в офісі або за телефоном
© 2021 Splawoffices