Перекласти на →
 

Адвокат з кримінальних спорів

Статистика свідчить, що періодично потребу в юридичних послугах відчуває кожен українець незалежно від сфери діяльності, кількості майна та фінансових коштів, а також персональних взаємин із законом.
Консультація за 5 хвилин
Адвокат зможе надати консультацію по телефону, для швидкого вирішення ситуації, що виникла.
Графік роботи
Бюро працює Пн-Пт з 9:00 до 18:00. У суботу з 9:00 до 18:00 можемо призначити зустріч за попереднім записом.
Розташування офісу
Ми знаходимося у Києві, на Куренівці. Найближча станція метро – Петрівка. Скільки до нас їхати, можна → подивитися на карті.
Допоможемо вирішити:
Кримінальні суперечки
 • Оскарження процесуальних дій та рішень;
 • Юридичний супровід під час слідчих дій;
 • Зняття арешту з майна та його повернення;
 • Представництво інтересів свідка, потерпілого, цивільного позивача;
 • Захист інтересів підозрюваного чи обвинуваченого;
 • Зміна / зняття запобіжного заходу;
 • Захист від рейдерських захоплень.
Отримати консультацію
Як проходить консультація?
1
Заповнюєте форму
Для отримання консультації потрібно заповнити форму, ввівши номер телефону, щоб Вам передзвонив адвокат.
2
Дзвінок адвоката
Протягом 5 хвилин на вказаний номер телефону зателефонує адвокат для надання консультації.
3
Вирішення питання
Задавайте всі питання, які Вас цікавлять. Адвокат відповість на запитання у розмові.
Команда адвокатів
 • Сергій Пагер
  Керуючий адвокат
 • Альона Пагер
  Адвокат
 • Сергій Загородній
  Адвокат
 • Катерина Маншиліна
  Адвокат
 • Сергій Бондаренко
  Адвокат
 • Владислав Булай
  Адвокат
 • Світлана Попадюха
  Помічник адвоката
 • Ярослав Науменко
  Помічник адвоката
 • Віталій Кудашев
  Менеджер по роботі з клієнтами
 • Власта Сироватська
  Офіс-менеджер
Отримайте консультацію адвоката з вирішенням питання вже через 5 хвилин за телефоном
Адвокат запропонує кілька варіантів вирішення вашого питання. Виберіть для себе зручний варіант рішення.

Послуги адвоката, вирішуємо кримінальні справи

Часто трапляються у житті випадки, коли ми потребуємо допомоги у вирішенні різноманітних життєвих проблем, а саме конкретної інформації з роз'ясненнями від спеціалістів відповідної сфери чи галузі, а є адвокат із кримінальних суперечок.

Звичайно, мабуть, зараз ми всі може знайти значну частину інформації, яка нас цікавить, в мережі інтернет, але кожна життєва ситуація індивідуальна і вирішення проблеми потребує комплексного підходу та системного аналізу спеціаліста відповідної сфери чи галузі. Юриспруденція також не є винятком.

Кримінальна справа – отримайте допомогу адвоката

Консультація адвоката у кримінальній справі – її особливість полягає в тому, що по-перше докладну та дієву консультацію, допомогу кримінального адвоката саме у цій сфері ви зможете отримати лише від адвоката, який спеціалізується на кримінальних справах та має відповідний досвід у цій сфері.

А по-друге, така консультація для кожної людини за своєю природою є індивідуальною і залежить від ряду таких факторів, як вид кримінального злочину, в якому підозрюється особа; статус особи у межах кримінального провадження на момент звернення за правовою допомогою; стадії розслідування, на якій знаходиться кримінальне провадження, кількість та якість проведених слідчих (розшукових) дій з кримінального провадження та багатьох інших факторів.

Консультація юриста у кримінальній справі

Адвокати надають юридичну консультацію з кримінального права із усіх видів кримінальних злочинів. У тому числі надають роз'яснення з питань повернення вилученого під час слідчих дій майна, зняття арештів з майна або оскарження процесуальних дій та рішень правоохоронних органів, прокуратури чи суду.

Також здійснюють консультування підприємців про те, як захистити свій бізнес від рейдерства та обшуків. Наші фахівці мають багаторічний практичний досвід та глибокі знання в галузі кримінального права та зможуть надати вам розгорнуту, повну консультацію щодо чіткої побудови плану дій та визначення можливих шляхів вирішення проблеми.

Консультація адвоката у кримінальній справі нашого бюро включає процедуру аналізу викладу обставин справи клієнта, а також наявних у нього процесуальних або інших документів.


Важливим моментом при проведенні адвокатом юридичної консультації є визначення кінцевої мети такої консультації, тобто результату, який хоче отримати клієнт. А тому, одним з основних завдань нашого спеціаліста у кримінальному праві є моделювання кількох тактик захисту клієнта або формулювання кількох можливих вирішень проблеми, щоб клієнт міг зробити вибір, який був найоптимальніший і найефективніший для нього.

Потрібен кримінальний адвокат у Києві?

Результатом нашої роботи є хороша репутація клієнтів та захищеність, у тому числі їх майна, від кримінальної відповідальності. Адже отримання під час консультації детальної та повної інформації щодо того, як потрібно діяти в тій чи іншій ситуації, у разі порушення щодо особи кримінального провадження має дуже важливе значення для подальшого досудового розслідування та долі людини.

Чи отримаєте ви покарання за скоєння кримінального злочину і який він буде, залежить у більшості випадків від кваліфікації адвоката, який надає правову допомогу.

Ваша доля або доля вашого бізнесу залежить в більшості випадків від правильного вибору відповідного спеціаліста, способу захисту та своєчасного реагування. Тому, ніколи не зволікайте із залученням адвоката для захисту ваших прав та інтересів і підходите до цього вибору серйозно та виважено, Вам допоможе наше адвокатське бюро.

Адже, якщо за порушення норм інших галузей права можна отримати лише штраф або позбутися майна, то порушення норм кримінального права може призвести до негативних наслідків, таких як засудження до покарання у вигляді обмеження або позбавлення волі та отримання судимості за скоєння злочину.
Швидка консультація
Ми надамо консультацію по телефону протягом 5 хвилин

Пн - Пт с 9:00 до 18:00

м. Київ, вул. Кирилівська,
б. 160, корп. Б, офіс 201