Перекласти на →
 

Адвокат по сімейним справам

Статистика свідчить, що періодично потребу в юридичних послугах відчуває кожен українець незалежно від сфери діяльності, кількості майна та фінансових коштів, а також персональних взаємин із законом.
Консультація за 5 хвилин
Адвокат зможе надати консультацію по телефону, для швидкого вирішення ситуації, що виникла.
Графік роботи
Бюро працює Пн-Пт з 9:00 до 18:00. У суботу з 9:00 до 18:00 можемо призначити зустріч за попереднім записом.
Розташування офісу
Ми знаходимося у Києві, на Куренівці. Найближча станція метро – Петрівка. Скільки до нас їхати, можна → подивитися на карті.
Послуги сімейного адвоката
Як проходить консультація?
1
Заповнюєте форму
Для отримання консультації потрібно заповнити форму, ввівши номер телефону, щоб Вам передзвонив адвокат.
2
Дзвінок адвоката
Протягом 5 хвилин на вказаний номер телефону зателефонує адвокат для надання консультації.
3
Вирішення питання
Задавайте всі питання, які Вас цікавлять. Адвокат відповість на запитання у розмові.
Команда адвокатів
 • Сергій Пагер
  Керуючий адвокат
 • Альона Пагер
  Адвокат
 • Сергій Загородній
  Адвокат
 • Катерина Маншиліна
  Адвокат
 • Сергій Бондаренко
  Адвокат
 • Світлана Попадюха
  Помічник адвоката
 • Владислав Булай
  Помічник адвоката
 • Ярослав Науменко
  Помічник адвоката
 • Віталій Кудашев
  Менеджер по роботі з клієнтами
 • Власта Сироватська
  Офіс-менеджер
Отримайте консультацію адвоката з вирішенням питання вже через 5 хвилин за телефоном
Адвокат запропонує кілька варіантів вирішення вашого питання. Виберіть для себе зручний варіант рішення.

Навіщо потрібна консультація адвоката із сімейних спорів у Києві?

Проблема регулювання сімейних відносин є однією з найактуальніших в сімейному праві, оскільки дана категорія справ часто зустрічається у судовій практиці - від розлучення до розділу спільно нажитого майна. Питання сімейного права врегульовані Сімейним кодексом України та рядом інших законодавчих актів. Здавалося б, зараз багато хто може відкрити законодавство і розібратися самостійно, проте, краще ніж адвокат по сімейних спорах, вам ніхто не допоможе.

Сімейне право включає рішення таких питання як розірвання шлюбу, поділ спільного майна подружжя, визначення порядку участі батьків у вихованні дитини, стягнення аліментів на утримання спільних дітей, оспорювання батьківства, позбавлення батьківських прав та ін. Саме, своєчасний, грамотний юридичний супровід, допоможе Вам запобігти виникнень багатьох проблем.

Велика помилка багатьох людей в тому, що вони, спираючись на чужий досвід самостійного вирішення сімейних конфліктів, намагаються вирішити свої точно так же. А адже кожен випадок індивідуальний, тому краще не займатися самостійним рішенням спору. Допомога юриста з сімейного права є необхідною, оскільки мова йде про особливості спорів, що виникають у сфері сімейного права.

Спори по сімейних справах можуть виникнути як у молодої сім'ї, так і у пар, які живуть у шлюбі кілька десятків років. Окрема категорія справ - розбіжності, пов'язані з розлученням і його наслідками.

Чим можуть допомогти адвокати із сімейних справ?

Звернувшись до адвоката по сімейних справах вчасно, можна не тільки отримати детальну консультацію, а й уникнути проблем в майбутньому. При вирішенні Вашого питання адвокат зможе надати необхідні поради, а також взяти участь в досудових переговорах, а при необхідності - в судовому процесі з метою захисту законних прав та інтересів клієнта.

Грамотна консультація адвоката по сімейних справах допомагає значно економити час, оскільки підписавши договір про надання правової допомоги, Ваша участь в судових процесах мінімізується, а при розгляді справи ви отримуєте судове рішення з відміткою про його вступ в законну силу. Не дивлячись на те, що ви можете не брати участь в судовому розгляді особисто, ви завжди отримуєте необхідну інформацію про хід та результати своєї справи.

Адвокатське бюро «Сергія Пагер» - це команда професіоналів, які готові допомогти Вам у вирішенні питань сімейного права будь-якої складності. Ми пропонуємо повний юридичний супровід клієнтів з метою врегулювання сімейних спорів, допоможемо знайти рішення в сімейних конфліктів.

Що включають в себе послуги адвоката з сімейних питань?

Послуги адвоката з питань сімейного права включають в себе з'ясування обставин справи, збір всіх необхідних документів, підготовку відповідного пакета документів для подачі в компетентні органи і представництво клієнта в суді. Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє якісно вирішити проблему і гарантовано отримати позитивний результат.

Як отримати консультацію сімейного адвоката?

Для отримання допомоги сімейного адвоката зателефонуйте нам по телефону або заповніть форму зворотного зв'язку. Ми зв'яжемося з вами, відповімо на всі питання і запишемо на консультацію до юриста. З нами не страшний розлучення, поділ спільно нажитого майна і будь-які питання, пов'язані зі сплатою аліментів.
Швидка консультація
Ми надамо консультацію по телефону протягом 5 хвилин

Пн - Пт с 9:00 до 18:00

м. Київ, вул. Кирилівська,
б. 160, корп. Б, офіс 201