Перекласти на →
 

Стягнення аліментів

Для отримання допомоги адвоката зі стягненням аліментів, вкажіть своє ім'я та номер телефону, потім натисніть кнопку "отримати консультацію".

Допоможемо стягнути аліменти

 • На неповнолітніх дітей
 • З іноземця
 • З непрацюючого
 • За минулий період
 • У судовому процесі
 • При чинному шлюбі
Оформляємо стягнення аліментів під ключ по всій Україні
Для отримання консультації натисніть кнопку, і заповніть форму. Ми наберемо протягом 5 хвилин

Стягнення аліментів

Сімейний адвокат спеціалізується на питанні сплати аліментів, знає всі нюанси судового процесу за вказаною категорією справ, тому його участь допоможе заощадити час та вирішити ситуацію з дотриманням прав дитини.
Сплата аліментів на дитину
Одним із найважливіших прав дитини є право на утримання. Саме батьки несуть основну відповідальність за забезпечення гідних умов життя та розвитку своєї дитини.

Обов'язок батьків утримувати дітей до повноліття закріплений Конституцією та сімейним законодавством України.


Вони повинні виховувати і утримувати дитину, піклуватися про її здоров'я, фізичний, духовний розвиток, навчання та створити необхідні умови для розвитку його здібностей та умінь.

Незважаючи на нормативне закріплення права дитини на утримання, багато батьків нехтують ним, ухиляються від виконання свого обов'язку.
Коли потрібно звернутися за допомогою до фахівця?
Якщо той із батьків, з ким не проживає дитина, добровільно не надає допомоги на її утримання або надає, але в недостатньому розмірі, тоді слід звертатися до суду для подальшого стягнення аліментів у примусовому порядку та у розмірі, визначеному судом.

Звернення до суду того з батьків, з ким проживає дитина, можливе і тоді, коли інший батько надає утримання добровільно, однак ви хочете закріпити суму сплати саме в судовому порядку (мати на руках відповідне рішення суду та проводити стягнення через органи ВДВС).

Законодавство України встановлює два способи стягнення аліментів на утримання дитини через суд:

 • у наказному провадженні (спрощений порядок);
 • у позовному провадженні (відбувається загальний розгляд справи).
Яким має бути розмір аліментів?
Розмір аліментів має бути необхідним та достатнім, щоб забезпечити гармонійний розвиток дитини.

Мінімальний гарантований розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим за 50 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.


Мінімальний рекомендований розмір аліментів на одну дитину становить розмір прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та може бути визначений судом у разі достатнього заробітку (доходу) платника аліментів.

Тобто, розмір аліментів, визначений за рішенням суду або згідно з домовленістю між батьками, може бути зменшений або збільшений згідно з рішенням суду за позовом платника або одержувача аліментів при зміні матеріального чи сімейного стану, погіршення чи покращення здоров'я когось із них та в інших випадках , передбачених Сімейним Кодексом.
Команда адвокатів
 • Сергій Пагер
  Керуючий адвокат
 • Альона Пагер
  Адвокат
 • Сергій Загородній
  Адвокат
 • Катерина Маншиліна
  Адвокат
 • Сергій Бондаренко
  Адвокат
 • Владислав Булай
  Адвокат
 • Світлана Попадюха
  Помічник адвоката
 • Ярослав Науменко
  Помічник адвоката
 • Віталій Кудашев
  Менеджер по роботі з клієнтами
 • Власта Сироватська
  Офіс-менеджер

Як отримати консультацію адвоката?

1
Заповнюєте форму
Для отримання консультації потрібно заповнити форму, ввівши номер телефону, щоб Вам передзвонили.
2
Вам передзвонюють
Протягом 5 хвилин на вказаний номер телефону зателефонує адвокат для надання консультації.
3
Задайте питання
Задавайте всі питання, які Вас цікавлять. Адвокат відповість на запитання у розмові.
Відгуки клієнтів
 • Олена Милославська
  Велике дякую за допомогу у зібранні пакету документів із приводу стягнення аліментів на дитину, а також якісне оформлення позовної заяви до суду.
 • Віктор Бойко
  Будьте впевнені, що тут ви отримаєте якісну допомогу юриста у максимально короткий проміжок часу. Зверталася із приводу стягнення аліментів із батька дитини, який перебував на окупованій території. До консультації це здавалося неможливим. Але спеціалісти Адвокатського бюро "Сергія Пагера" розповіли про можливі шляхи та склали план дій для досягнення результату.
 • Олександр Кузьменко
  Дякую за змістовну консультацію. До зустрічі з юристом вважала, що неможливо стягнути аліменти з батька дитини, оскільки він офіційно не працевлаштований. Все розклали по поличках та спільними зусиллями ми отримали судове рішення у нашу користь.
Оформляємо стягнення аліментів під ключ по всій Україні
Для отримання консультації натисніть кнопку, і заповніть форму. Ми наберемо протягом 5 хвилин
Часто задавані питання
Вартість послуг юриста Адвокатського бюро "Сергія Пагера" залежить від об'єму роботи. Об'єм, в свою чергу, розраховується після проведення першої консультації із клієнтом, визначення наявності чи відсутності необхідних документів у позивача, необхідності витребування останніх шляхом подання адвокатських запитів, необхідності представництва інтересів клієнта у суді та інших державних органах влади.
Швидка консультація
Ми надамо консультацію по телефону протягом 5 хвилин

Пн - Пт с 9:00 до 18:00

м. Київ, вул. Кирилівська,
б. 160, корп. Б, офіс 201