RU
Перекласти на →
 

Адвокат по міграційних справах

Статистика свідчить, що періодично потребу в юридичних послугах відчуває кожен українець незалежно від сфери діяльності, кількості майна та фінансових коштів, а також персональних взаємин із законом.

Юрист з міграційних питань Київ

Епоха глобалізації, що вже давно панує, зруйнувала кордони між державами. Для багатьох людей звичною практикою стало вчитися і працювати за кордоном, їздити відпочивати, укладати шлюби з громадянами інших держав, а то і переїжджати в інші країни назовсім. І якщо глобалізація стерла перепони в нашій свідомості, то зламати юридичні перешкоди в процедурі перетину державних кордонів з тією чи іншою метою їй поки не вдалося.

Тому нюанси законного перетину кордону та перебування в тій чи іншій державі, як і раніше залишаються «гострими» і актуальними. Безліч законодавчих «підводних каменів» і бюрократичних зволікань створили такі умови, що розібратися з правомірною міграцією може лише юрист з питань міграції.

З чим має справу міграційний юрист

Всім, хто коли-небудь перетинав кордон держави (України чи будь-якої іншої країни), знайомі характерні риси роботи міграційних служб: чимало необхідних документів, постійні черги, відсутність прозорості процедур і будь-якої гарантії досягти бажаного результату. Коли ж від роботи міграційних служб залежить робота, контракт, особисте життя і елементарна безпека, послуги міграційного юриста стають єдиним способом досягти своєї мети.

Міграційне право, як правова галузь, регулює і встановлює порядок перетину людьми державних кордонів, зміни місця проживання або тимчасового перебування.

Варто пам'ятати, що міграційне право держави передбачає два основних вектори:

  • еміграцію (можливість залишити країну);
  • імміграцію (можливість і дозвіл в'їжджати на територію іншої держави).
А тому юрист з міграційних питань часто допомагає клієнту домогтися отримання візи, дозволу на проживання, дозволу на працевлаштування, громадянства і т.д. Юридична практика фахівців такого профілю розрахована не лише на допомогу своїм співвітчизникам, а й передбачає юридичні послуги іноземним громадянам, забезпечення законних туристичних і ділових поїздок, оформлення документів для виїзду / в'їзду в Україну або іншу країну (на ПМЖ або конкретний обмежений термін), допомогу з міграційних питань іноземцям, яким потрібна реєстрація в Україні.

Характерна риса міграційного юриста

Міграційне право України - галузь, що також постійно зазнає численних змін (а з зануренням усього світу в пандемію кількість міграційних коригувань збільшилася в рази). Тому абсолютно нормально, що пересічні громадяни і іноземці не можуть бути в курсі всіх цих тонкощів і змін. Проте, як ми всі знаємо, незнання закону не звільняє від відповідальності. Тому і виникає потреба консультації з міграційних послуг. А хороший міграційний адвокат в свою чергу має чудово орієнтуватися як у вітчизняному міграційному праві, так і в міжнародних міграційних нормах, а також законодавстві держави, громадянином якої є іноземний клієнт, що звернувся до нього.

Імміграційні адвокати Бюро «Сергія Пагера» на основі багаторічної практики наводять кілька найбільш «гострих» перепон, що заважають як українцям, так і іноземцям, що приїжджають до нас, швидко та безпроблемно перетинати кордон і на законних підставах перебувати в країні.

ТОП-5 проблем, які ускладнюють міграцію:

• збір цілого пакету документів, скрупульозне заповнення величезної кількості бланків без права на помилку;
• нескінченні численні черги в держустановах;
• відсутність гарантії досягнення мети навіть за умови ретельного дотримання формальностей;
• прострочення періоду перебування в державі;
• бюрократичні нюанси.

Які послуги передбачає юридична допомога мігрантам

Залежно від цілей, яких прагне досягти співвітчизник або іноземний громадянин, термінів, персональних вихідних даних імміграційний адвокат в Києві вибудовує покроковий алгоритм необхідних дій. Зрозуміло, що насамперед клієнту має бути надана консультація юриста з міграційних питань.

Найчастіше завдання, які вирішує юрист з питань імміграції, стосуються таких міграційних аспектів:

  • супровід клієнта в міграційній службі та інших держорганах;
  • юридичні послуги для іноземців з метою отримання українського громадянства;
  • отримання дозволу на працевлаштування;
  • консультації з міграції для іноземців, що хочуть вести бізнес на території України;
  • оформлення тимчасової посвідки на проживання / постійного виду на проживання / громадянства;
  • відповідальність за порушення міграційного законодавства України.

Пам'ятайте, що в разі виникнення питань або правових інцидентів, пов'язаних з міграційним правом, не потрібно з головою занурюватися в законодавчі хитрощі. Вам потрібна лише юридична консультація з міграційних питань. Перекладіть вирішення міграційних завдань на плечі юристів Адвокатського бюро «Сергія Пагера» і ми переконаємо вас, що непереборних бар'єрів не існує!
Сторінки:
Команда
Питання та відповіді
Документи
Політика конфіденційності
Графік та адреса:
Пн - Пт с 8:00 до 22:00

м. Київ, вул. Кирилівська,
д. 160, корп. Б, офіс 201

Безкоштовна консультація
Ми надаємо безкоштовну консультацію в офісі або за телефоном
© 2021 Splawoffices