RU
Перекласти на →
 

Адвокат по земельних спорах

Статистика свідчить, що періодично потребу в юридичних послугах відчуває кожен українець незалежно від сфери діяльності, кількості майна та фінансових коштів, а також персональних взаємин із законом.

Адвокат по земельних спорах в Києві

Земельні спори - привід для суперечок між людьми, що існував ще задовго до того, як з'явилися земельні юристи і цивілізований правовий механізм вирішення таких питань. І якщо в самому початку успішне вирішення земельних спорів забезпечували зброя і груба фізична сила, то тепер успішний результат може гарантувати лише хороший адвокат із земельних питань.

Вирішення земельних спорів: тонкощі справи

В Україні з землею можна проводити найрізноманітніші операції: купувати, продавати, дарувати, залишати і отримувати у спадок, орендувати і купувати шляхом приватизації. Однак із законодавчого боку все не так чітко врегульовано і прозоро, тому процедури маніпуляцій із землею на практиці обертаються великою кількістю конфліктних ситуацій.

Справа в тому, що на сьогоднішній день здійснити будь-яку операцію, предметом якої стає земельна ділянка, можна лише після її реєстрації в державному земельному кадастрі. Для цього необхідно визначити і зафіксувати межі такої ділянки в натурі, а землевпорядні організації мають підготувати технічну документацію щодо кожного конкретного шматка землі.

Земельний кадастр же почав заповнюватися необхідними відомостями лише з 2013 року, і через 5 років ступінь його заповнення інформацією про земельні ділянки склала лише 60%. Решта 40% ділянок землі в кадастрі просто не відображаються. Цей факт додає гостроти суперечностям і конфліктам в разі земельних претензій. Варто пам'ятати, що всі земельні правовідносини в нашій державі регулюються положеннями Земельного кодексу України (ЗКУ).

Як виникають земельні спори

У спрощеному уявленні, адвокати із земельних питань працюють над врегулюванням претензій щодо встановлення або зміни меж ділянок землі або здійснюють законний розділ землі між власниками.

На практиці ж земельні суперечки виникають внаслідок допущених помилок у землевпорядній документації, через незаконні дії інших осіб, завдяки власній непоінформованості в земельних питаннях, помилково або через необізнаність. А ось до кінця розібратися в хитрощах трактувань правових норм і тонкощах їх застосування на практиці може лише кваліфікований юрист із земельних питань.

У врегулюванні суперечок такого характеру велике значення мають строки звернення до суду для розгляду земельних спорів. Існує термін позовної давності і строк звернення до адміністративного суду. Пропуск такого терміну (за відсутності поважної причини) призведе до того, що подальший захист прав на землю та розгляд земельних спорів у судовому порядку будуть неможливі. Прояснити і ознайомитися з цими нюансами допоможе юридична консультація по земельних питаннях.

Чому земельний адвокат - запорука успішного вирішення конфліктів такого роду

Земельні спори відносяться до однієї з найбільш складних юридичних категорій. Тому земельний юрист, залучений до розгляду справи, багаторазово підвищує шанси успішного результату навіть найзаплутанішої суперечки. З практичної точки зору залучення досвідченого адвоката в земельних питаннях гарантує наступні переваги:

  • навіть одноразова консультація юриста із земельних питань може допомогти прояснити земельний спір, який виник нещодавно, і схилити чашу терезів на вашу сторону. Часом деякі питання такого характеру вирішуються і без судового розгляду. Тому своєчасне звернення до компетентного фахівця збереже ваш час, гроші та сили;
  • вартість послуг адвоката із земельних питань значно менше фінансових переваг сприятливого для вас результату справи. Земля - в усі часи один з найбільш цінних у фінансовому еквіваленті ресурсів. А юридичні послуги із земельних питань оцінюються в більш скромні суми;
  • навіть, здавалося б, найскладнішу і найзаплутанішу ситуацію, пов'язану із земельними ділянками, часом можна розв'язати. І навіть якщо суд виніс рішення, яке вас не влаштовує, досвідчений і компетентний адвокат по земельних справах зробить все, щоб ваші інтереси були задоволені.

Як діє юрист по земельному праву, щоб захистити і відстояти інтереси клієнта

Якщо ви покладаєте надії на самостійний захист та відстоювання своїх інтересів у земельному спорі, пам'ятайте, що судові суперечки щодо земельних ділянок в такому випадку можуть вирішитися аж ніяк не на вашу користь. Самостійне представлення своєї позиції і аргументів на суді може поставити вас не тільки в невигідне і нерівне становище щодо вашого опонента, а й відверто послабити ваші позиції.

Залучений до вирішення питання адвокат із земельних питань Адвокатського бюро «Сергія Пагера» забезпечить послідовну підтримку у врегулюванні конфліктів такого характеру. Юридична підтримка в земельних спорах передбачає:

• надання первинної консультації з теми, що відноситься до предмету і особливостей земельного спору, що виник;
• скрупульозне вивчення матеріалів і документів;
• розробку правової позиції і стратегії відстоювання інтересів з метою успішного врегулювання конфлікту;
• здійснення заходів щодо досудового вирішення земельного спору;
• підготовку матеріалів для судового розгляду (позовних заяв, заперечень, пояснень, клопотань);
• підготовку та подання скарг, відзивів, заперечень до апеляційних / касаційних інстанцій;
• оскарження рішення суду;
• контроль виконання рішення суду.

Пам'ятайте, що кожен конфліктне правове земельне питання унікальне і вимагає персонального підходу, уважного вивчення всіх деталей і обставин. І, звичайно ж, пошуку унікального і найбільш ефективного в кожній конкретній ситуації способу вирішення спору. Юристи Адвокатського бюро «Сергія Пагера» докладуть максимум своїх зусиль і весь наявний досвід у врегулюванні земельних спорів, щоб ви були повністю задоволені!
Сторінки:
Команда
Питання та відповіді
Документи
Політика конфіденційності
Графік та адреса:
Пн - Пт с 8:00 до 22:00

м. Київ, вул. Кирилівська,
д. 160, корп. Б, офіс 201

Безкоштовна консультація
Ми надаємо безкоштовну консультацію в офісі або за телефоном
© 2021 Splawoffices