Перекласти на →
 

Адвокат з земельних спорів в Києві

Статистика свідчить, що періодично потребу в юридичних послугах відчуває кожен українець незалежно від сфери діяльності, кількості майна та фінансових коштів, а також персональних взаємин із законом.
Консультація за 5 хвилин
Адвокат зможе надати консультацію по телефону, для швидкого вирішення ситуації, що виникла.
Графік роботи
Бюро працює Пн-Пт з 9:00 до 18:00. У суботу з 9:00 до 18:00 можемо призначити зустріч за попереднім записом.
Розташування офісу
Ми знаходимося у Києві, на Куренівці. Найближча станція метро – Петрівка. Скільки до нас їхати, можна → подивитися на карті.
Допоможемо вирішити:
Земельні суперечки
 • Приватизація земельної ділянки;
 • Визначення меж земельної ділянки;
 • Земельні суперечки між сусідами;
 • Визнання права власності на земельну ділянку;
 • Поділ та об'єднання земельних ділянок;
 • Сервітут отримання, оформлення припинення;
 • Виділення земельної ділянки у натурі.
Отримати консультацію
Як проходить консультація?
1
Заповнюєте форму
Для отримання консультації потрібно заповнити форму, ввівши номер телефону, щоб Вам передзвонив адвокат.
2
Дзвінок адвоката
Протягом 5 хвилин на вказаний номер телефону зателефонує адвокат для надання консультації.
3
Вирішення питання
Задавайте всі питання, які Вас цікавлять. Адвокат відповість на запитання у розмові.
Команда адвокатів
 • Сергій Пагер
  Керуючий адвокат
 • Альона Пагер
  Адвокат
 • Сергій Загородній
  Адвокат
 • Катерина Маншиліна
  Адвокат
 • Сергій Бондаренко
  Адвокат
 • Світлана Попадюха
  Помічник адвоката
 • Владислав Булай
  Помічник адвоката
 • Ярослав Науменко
  Помічник адвоката
 • Віталій Кудашев
  Менеджер по роботі з клієнтами
 • Власта Сироватська
  Офіс-менеджер
Отримайте консультацію адвоката з вирішенням питання вже через 5 хвилин за телефоном
Адвокат запропонує кілька варіантів вирішення вашого питання. Виберіть для себе зручний варіант рішення.

Юрист із земельних спорів в Києві

Земельні спори - привід для суперечок між людьми, що існував ще задовго до того, як з'явилися земельні юристи і цивілізований правовий механізм вирішення таких питань. І якщо в самому початку успішне вирішення земельних спорів забезпечували зброя і груба фізична сила, то тепер успішний результат може гарантувати лише хороший адвокат із земельних питань.

Вирішення земельних спорів: тонкощі справи

В Україні з землею можна проводити найрізноманітніші операції: купувати, продавати, дарувати, залишати і отримувати у спадок, орендувати і купувати шляхом приватизації. Однак із законодавчого боку все не так чітко врегульовано і прозоро, тому процедури маніпуляцій із землею на практиці обертаються великою кількістю конфліктних ситуацій.

Справа в тому, що на сьогоднішній день здійснити будь-яку операцію, предметом якої стає земельна ділянка, можна лише після її реєстрації в державному земельному кадастрі. Для цього необхідно визначити і зафіксувати межі такої ділянки в натурі, а землевпорядні організації мають підготувати технічну документацію щодо кожного конкретного шматка землі.

Земельний кадастр же почав заповнюватися необхідними відомостями лише з 2013 року, і через 5 років ступінь його заповнення інформацією про земельні ділянки склала лише 60%. Решта 40% ділянок землі в кадастрі просто не відображаються. Цей факт додає гостроти суперечностям і конфліктам в разі земельних претензій. Варто пам'ятати, що всі земельні правовідносини в нашій державі регулюються положеннями Земельного кодексу України (ЗКУ).

Як виникають земельні спори?

У спрощеному уявленні, адвокати із земельних питань працюють над врегулюванням претензій щодо встановлення або зміни меж ділянок землі або здійснюють законний розділ землі між власниками.

На практиці ж земельні суперечки виникають внаслідок допущених помилок у землевпорядній документації, через незаконні дії інших осіб, завдяки власній непоінформованості в земельних питаннях, помилково або через необізнаність. А ось до кінця розібратися в хитрощах трактувань правових норм і тонкощах їх застосування на практиці може лише кваліфікований юрист із земельних питань.

У врегулюванні суперечок такого характеру велике значення мають строки звернення до суду для розгляду земельних спорів. Існує термін позовної давності і строк звернення до адміністративного суду. Пропуск такого терміну (за відсутності поважної причини) призведе до того, що подальший захист прав на землю та розгляд земельних спорів у судовому порядку будуть неможливі. Прояснити і ознайомитися з цими нюансами допоможе юридична консультація по земельних питаннях.

Чому земельний адвокат - запорука успішного вирішення конфлікту?

Земельні спори відносяться до однієї з найбільш складних юридичних категорій. Тому земельний юрист, залучений до розгляду справи, багаторазово підвищує шанси успішного результату навіть найзаплутанішої суперечки. З практичної точки зору залучення досвідченого адвоката в земельних питаннях гарантує наступні переваги:

 • навіть одноразова консультація юриста із земельних питань може допомогти прояснити земельний спір, який виник нещодавно, і схилити чашу терезів на вашу сторону. Часом деякі питання такого характеру вирішуються і без судового розгляду. Тому своєчасне звернення до компетентного фахівця збереже ваш час, гроші та сили;
 • вартість послуг адвоката із земельних питань значно менше фінансових переваг сприятливого для вас результату справи. Земля - в усі часи один з найбільш цінних у фінансовому еквіваленті ресурсів. А юридичні послуги із земельних питань оцінюються в більш скромні суми;
 • навіть, здавалося б, найскладнішу і найзаплутанішу ситуацію, пов'язану із земельними ділянками, часом можна розв'язати. І навіть якщо суд виніс рішення, яке вас не влаштовує, досвідчений і компетентний адвокат по земельних справах зробить все, щоб ваші інтереси були задоволені.

Як діє юрист по земельному праву, щоб захистити інтереси клієнта?

Якщо ви покладаєте надії на самостійний захист та відстоювання своїх інтересів у земельному спорі, пам'ятайте, що судові суперечки щодо земельних ділянок в такому випадку можуть вирішитися аж ніяк не на вашу користь. Самостійне представлення своєї позиції і аргументів на суді може поставити вас не тільки в невигідне і нерівне становище щодо вашого опонента, а й відверто послабити ваші позиції.

Залучений до вирішення питання адвокат із земельних питань Адвокатського бюро «Сергія Пагера» забезпечить послідовну підтримку у врегулюванні конфліктів такого характеру.

Юридична підтримка в земельних спорах передбачає:

• надання первинної консультації з теми, що відноситься до предмету і особливостей земельного спору, що виник;
• скрупульозне вивчення матеріалів і документів;
• розробку правової позиції і стратегії відстоювання інтересів з метою успішного врегулювання конфлікту;
• здійснення заходів щодо досудового вирішення земельного спору;
• підготовку матеріалів для судового розгляду (позовних заяв, заперечень, пояснень, клопотань);
• підготовку та подання скарг, відзивів, заперечень до апеляційних / касаційних інстанцій;
• оскарження рішення суду;
• контроль виконання рішення суду.

Пам'ятайте, що кожен конфліктне правове земельне питання унікальне і вимагає персонального підходу, уважного вивчення всіх деталей і обставин. І, звичайно ж, пошуку унікального і найбільш ефективного в кожній конкретній ситуації способу вирішення спору. Юристи Адвокатського бюро «Сергія Пагера» докладуть максимум своїх зусиль і весь наявний досвід у врегулюванні земельних спорів, щоб ви були повністю задоволені!
Швидка консультація
Ми надамо консультацію по телефону протягом 5 хвилин

Пн - Пт с 9:00 до 18:00

м. Київ, вул. Кирилівська,
б. 160, корп. Б, офіс 201