Перекласти на →
 

Адвокат з господарських справ

Статистика свідчить, що періодично потребу в юридичних послугах відчуває кожен українець незалежно від сфери діяльності, кількості майна та фінансових коштів, а також персональних взаємин із законом.
Консультація за 5 хвилин
Адвокат зможе надати консультацію по телефону, для швидкого вирішення ситуації, що виникла.
Графік роботи
Бюро працює Пн-Пт з 9:00 до 18:00. У суботу з 9:00 до 18:00 можемо призначити зустріч за попереднім записом.
Розташування офісу
Ми знаходимося у Києві, на Куренівці. Найближча станція метро – Петрівка. Скільки до нас їхати, можна → подивитися на карті.
Послуги адвоката у господарських справах
Як проходить консультація?
1
Заповнюєте форму
Для отримання консультації потрібно заповнити форму, ввівши номер телефону, щоб Вам передзвонив адвокат.
2
Дзвінок адвоката
Протягом 5 хвилин на вказаний номер телефону зателефонує адвокат для надання консультації.
3
Вирішення питання
Задавайте всі питання, які Вас цікавлять. Адвокат відповість на запитання у розмові.
Команда адвокатів
 • Сергій Пагер
  Керуючий адвокат
 • Альона Пагер
  Адвокат
 • Сергій Загородній
  Адвокат
 • Катерина Маншиліна
  Адвокат
 • Сергій Бондаренко
  Адвокат
 • Світлана Попадюха
  Помічник адвоката
 • Владислав Булай
  Помічник адвоката
 • Ярослав Науменко
  Помічник адвоката
 • Віталій Кудашев
  Менеджер по роботі з клієнтами
 • Власта Сироватська
  Офіс-менеджер
Отримайте консультацію адвоката з вирішенням питання вже через 5 хвилин за телефоном
Адвокат запропонує кілька варіантів вирішення вашого питання. Виберіть для себе зручний варіант рішення.

Адвокат з господарських справ Київ

Діяльність будь-якого підприємства пов'язана з веденням господарської діяльності. Такий аспект роботи передбачає взаємодію суб'єктів господарювання з юридичними особами будь-якої форми власності (державними, комунальними, приватними), іншими підприємствами, компаніями, фірмами, організаціями та ін. На практиці ділова співпраця такого характеру включає в себе оформлення ліцензій, укладання договорів і контрактів, отримання дозвільних документів, участь в тендерах, взаємодію з контролюючими органами і т.д.

Зрозуміло, що не завжди операції господарського характеру проходять бездоганно. Складнощі і розбіжності можуть виникнути на будь-якому етапі ведення господарської діяльності.

Юридичний досвід показує, що, як правило, господарські суперечки виникають з двох типів причин:

 • незнання процедури належного здійснення господарської операції;
 • невиконання або неналежне виконання зобов'язань за укладеними договорами.
Розбіжності в сфері економічних взаємовідносин юридичних осіб, викликані такими причинами, і відносяться до категорії господарських спорів.

Вирішення господарських спорів: головна помилка

Повноцінне здійснення комерційної діяльності неможливе без взаємодії з великою кількістю партнерів, підрядників, постачальників і т.д. Така співпраця завжди пов'язана з великою кількістю договорів, угод, зобов'язань. Але життя непередбачуване, і деколи виникають ситуації, коли одна зі сторін договору навмисно або ненавмисно не дотримується своїх обов'язків за договором, тим самим перешкоджаючи веденню комерційної діяльності іншої сторони.

У такій ситуації обом сторонам інтуїтивно здається вірним врегулювати питання шляхом переговорів і усних домовленостей. Але, на жаль, цей намір виявляється безрезультатним, адже у кожної зі сторін суперечки є свій інтерес, бажання відстояти свої права, нехтуючи в такі моменти положеннями закону. Тому порядок вирішення господарських спорів повинен контролювати і здійснювати юрист з господарських питань. Він розробить і вибудує коректну і результативну стратегію відстоювання і захисту інтересів клієнта як в досудовому порядку, так і в ході судового розгляду.

Види господарських спорів

Адвокати, які багато років займаються врегулюванням суперечок такого характеру, виділяють три основні види господарських спорів:

• справи у спорах щодо права власності чи іншого речового права на майно (рухоме та нерухоме, в тому числі землю), реєстрації або обліку прав на майно, яке (права на яке) є предметом спору, визнання недійсними актів, що порушують такі права, крім спорів, стороною яких є фізична особа, яка не є підприємцем, та спорів щодо вилучення майна для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності, а також справи у спорах щодо майна, що є предметом забезпечення виконання зобов'язання, сторонами якого є юридичні особи та (або) фізичні особи - підприємці;
• питання, пов'язані з договорами (розірвання угод, внесення змін в умови, визнання угоди недійсною, стягнення штрафних санкцій, збитків, пені);
• позадоговірні зобов'язання (відшкодування шкоди / збитків, завданих матеріальній власності або діловій репутації, повернення помилково або необґрунтовано отриманих коштів).

А також юрист з господарських справ допоможе врегулювати конфлікти, пов'язані з

• недопостачанням або постачанням неякісного товару / сировини;
• невиконанням грошових зобов'язань замовником;
• невиконанням або недобросовісним виконанням робіт / послуг;
• конфліктами співзасновників, пов'язаних також з корпоративними правами та ін.

Кроки, які робить адвокат з господарських суперечок, для врегулювання питання

Важливо розуміти, що кваліфікований юрист з господарських спорів може кардинально змінити хід справи на будь-якому етапі вирішення господарської суперечки. Тим більше, що в 2018 році були внесені істотні для цього питання зміни в законодавстві України. Вони передбачають можливість звернення до господарського суду і для власників компаній юрособи (частка в статутному капіталі яких становить 10% і більше від загального розміру). Це означає, що власники мають право в господарському суді вимагати відшкодування збитків, які понесла компанія від дій / бездіяльності менеджерів та директорів. Особливо важливо, що обмежень щодо сум стягнення матеріальної шкоди законом не передбачено.

Довірте ваші господарські справи і конфлікти досвідченим юристам Адвокатського бюро «Сергія Пагера» і ми докладемо всіх зусиль, щоб відновити і зміцнити стабільність вашої комерційної діяльності!
Швидка консультація
Ми надамо консультацію по телефону протягом 5 хвилин

Пн - Пт с 9:00 до 18:00

м. Київ, вул. Кирилівська,
б. 160, корп. Б, офіс 201