RU
Перекласти на →
 

Адвокат по пенсійним спорах

Статистика свідчить, що періодично потребу в юридичних послугах відчуває кожен українець незалежно від сфери діяльності, кількості майна та фінансових коштів, а також персональних взаємин із законом.

Адвокат з пенсійних питань

Після багатьох років наполегливої праці настає час оформлення пенсійних нарахувань. На жаль, на сьогодні розмір пенсійного забезпечення бажає кращого, оскільки нарахувань не вистачає на гідне проживання.

Також ця проблема стосується тих, хто через певні життєві обставини втратив можливість працювати за станом здоров'я, соціально не захищених осіб, які мають пільги на отримання матеріальної допомоги. Неправильно організована робота державних органів також призводить до низки проблем. У таких випадках людям спадає на думку адвокат з пенсійних суперечок.

Суперечки із пенсійним фондом

Багато громадян нашої країни не знають про свої права, і не можуть висунути вимоги, адресовані органам Пенсійного фонду, серед яких:

 • вільна можливість у заявній формі оскаржити дії працівників Пенсійного фонду, описати зауваження, а також питання, пов'язані із забезпеченням;
 • сприяння у процесі ознайомлення з документами, зібраними для отримання пенсії, а також уточнення достовірності таких;
 • надання розписки від Пенсійного Фонду про те, що всі необхідні документи прийнято.

Кожен громадянин має право знайомитися зі своєю справою, іншими документами та нормативними актами, що впливають на призначення допомоги. Сучасна система пенсійного забезпечення в Україні не скоєна, а реалізувати свої права, передбачені законом, дуже складно. Складнощі насамперед із оформленням, а потім із призначенням та виплатою пенсій.

Коли потрібна консультація пенсійного адвоката?

Звертайтеся у таких випадках:

 • виникли складнощі з підрахунком робочого стажу;
 • пенсія була нарахована неправильно;
 • мали місце правопорушення, перевищення повноважень із боку ПФУ;
 • утворився борг із виплати коштів;
 • не було враховано і виплачено належні надбавки;
 • ви зіткнулися з труднощами при оформленні допомоги з інвалідності та інших соціальних статусів;
 • у вас виникли питання щодо призначення військової пенсії або інших передбачених державою виплат.

При недотриманні ваших прав діями або бездіяльністю працівників фонду необхідно надіслати претензію до вищих органів або до суду. Суди протягом багатьох років успішно розглядають позови пенсіонерів, які постраждали від незаслужено занижених грошових виплат. Щоб досягти позитивного результату, відновлення справедливості у цьому питанні, потрібна кваліфікована підтримка адвоката у пенсійних справах.

Адвокат з пенсійних питань – довіртеся професіоналам!

Юристи Адвокатського бюро «Сергія Пагера» готові допомогти вам у вирішенні пенсійних питань будь-якої складності. Ми беремо на себе всі зобов'язання, пов'язані з оформленням документів, а також представництвом у пенсійних та судових органах. Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволить отримати найефективніший результат від справи.

Які послуги надають наші пенсійні адвокати?

У нашому бюро ви можете отримати кваліфіковану допомогу пенсійного адвоката з наступних питань:

 • консультування з пенсійних питань;
 • оскарження відмови Пенсійного фонду під час призначення або перерахунку пенсії;
 • перерахунок пенсій військовим, працівникам Міністерства внутрішніх справ, держслужбовцям; ведення справ з пенсійних питань у суді;
 • перерахування пенсій із розвинених країн.

Замовити послуги адвоката з пенсійних справ або консультацію спеціаліста можна за телефоном або заповнивши форму зворотнього зв'язку на сайті.
Сторінки:
Команда
Питання та відповіді
Документи
Політика конфіденційності
Графік та адреса:
Пн - Пт с 8:00 до 22:00

м. Київ, вул. Кирилівська,
д. 160, корп. Б, офіс 201

Безкоштовна консультація
Ми надаємо безкоштовну консультацію в офісі або за телефоном
© 2021 Splawoffices