Перекласти на →
 

Перерахунок пенсій пенсіонерам МВС

Допоможемо вирішити питання з перерахунком пенсій пенсіонерам МВС. Щоб отримати допомогу адвоката з пенсійних справ, напишіть своє ім'я та номер телефону та натисніть кнопку "отримати консультацію".
КАЛЬКУЛЯТОР ВІЙСЬКОВОЇ ПЕНСІЇ
ПРОРАХУЙТЕ І ДІЗНАЙТЕСЬ, СКІЛЬКИ САМЕ МАЄ СКЛАДАТИ ВАША ВІЙСЬКОВА ПЕНСІЯ
1
40
1990
2024
Структура з якої вийшли на пенсію?
Ваше звання при виході на пенсію

Що слугує підставою для перерахунку пенсії пенсіонерам МВС?

Станом на сьогоднішній день, пенсіонери МВС (колишні міліціонери), мають право на перерахунок пенсії станом на 01.12.2019 року у зв'язку із збільшенням грошового забезпечення поліцейських за прирівняною посадою поліцейського, яку вони обіймали на час звільнення.

Підставою для такого перерахунку слугує відповідна Довідка про розмір грошового забезпечення!

Куди необхідно звернутися пенсіонеру МВС для отримання довідки?

Пенсіонери можуть особисто або через представника отримати зазначену довідку в Державній установі «Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України ».

УВАГА! територіальні органи пенсійного фонду України, мають принципову та негативну позицію щодо добровільного здійснення перерахунку пенсії колишнім міліціонерам на підставі довідки про розмір грошового забезпечення.

Так, основним доводом пенсійного органу, який слугує підставою для відмови у перерахунку пенсії, є неприйняття Урядом України нормативно-правових актів щодо визначення умов, порядку та розмірів, за якими має проводитися перерахунок пенсій, призначених згідно із Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», після набрання законної сили рішенням Окружного адміністративного суду міста Києва у справі №826/12704/18, яким визнано протиправним та скасовано п. 3 Постанови №103 від 21.02.2018 року «Про перерахунок пенсій особам, звільненим з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб».

Відмова в перерахунку пенсії пенсіонеру МВС

Така відмова є безпідставною та незаконною, а діяльність органів пенсійного фонду, яка полягає у не перерахунку, нарахуванні та невиплаті пенсії з 01.12.2019 року в розмірі обчисленого з грошового забезпечення визначеного в оновленій довідці, наданій Державною установою «Територіальне медичне об'єднання МВС України» від, є протиправною, з огляду на наступне.

Зміни внесені Постановою № 103, зокрема до додатку 2 Порядку № 45, яким визначено форму довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії, були визнані судом протиправними та нечинними та з 05.03.2019, тобто з дня набрання законної сили рішенням у справі № 826/3858/18, діє редакція додатку 2 до Порядку № 45, яка була чинною до внесення зазначених змін та до якої передбачала наступні види грошового забезпечення: посадовий оклад, підвищення посадового окладу, оклад за військовим (спеціальним) званням, надбавка за вислугу років, надбавка за виконання особливо важливих завдань, надбавка за службу в умовах режимних обмежень, надбавка за знання та використання в роботі іноземної мови, надбавка за почесне звання "заслужений" чи "народний", доплата за науковий ступінь кандидата або доктора наук чи вчене звання, надбавка за спортивні звання, премія.

При цьому, алгоритм дій, що мають вчинятися, зокрема і пенсійними органами, у зв`язку із втратою чинності положеннями пунктів 1, 2, 3 Постанови № 103 та змін до пункту 5 і додатку 2 Порядку № 45 не змінився.

З огляду на вищевикладене зазначимо, що підставою для вчинення дій, спрямованих на перерахунок раніше призначених пенсій, може бути як відповідна заява пенсіонера МВС та додані до неї документи, так і рішення, прийняте Кабінетом Міністрів України, про що державні органи, визначені Порядком № 45, повідомляють відповідний орган Пенсійного фонду України.

Що робити?

З урахуванням того, що перерахунок пенсії не проведено саме з вини пенсійного органу, наявні підстави для зобов`язання останнього у судовому порядку перерахувати та виплатити пенсію пенсіонеру МВС з 01.12.2019, розмір якої обчислений з грошового забезпечення, визначеного Державною установою «Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України» у відповідній довідці з урахуванням проведених виплат.
Перерахунок пенсій пенсіонерам МВС мінімум в 2 рази
Для отримання консультації натисніть кнопку, і заповніть форму. Ми наберемо протягом 5 хвилин
Команда адвокатів
 • Сергій Пагер
  Керуючий адвокат
 • Альона Пагер
  Адвокат
 • Сергій Загородній
  Адвокат
 • Катерина Маншиліна
  Адвокат
 • Сергій Бондаренко
  Адвокат
 • Світлана Попадюха
  Помічник адвоката
 • Владислав Булай
  Помічник адвоката
 • Ярослав Науменко
  Помічник адвоката
 • Віталій Кудашев
  Менеджер по роботі з клієнтами
 • Власта Сироватська
  Офіс-менеджер
Швидка консультація
Ми надамо консультацію по телефону протягом 5 хвилин

Пн - Пт с 9:00 до 18:00

м. Київ, вул. Кирилівська,
б. 160, корп. Б, офіс 201