Перекласти на →
 

Перерахунок військових пенсій

Допоможемо вирішити питання щодо військового права. Щоб отримати допомогу військового адвоката, напишіть своє ім'я та номер телефону та натисніть кнопку "отримати консультацію".

Перерахунок пенсії військовим пенсіонерам відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» № 2262-XII

Задля отримання належної за Законом України №2262-XII військової пенсії, військовим пенсіонерам необхідно звернутися із заявою на отримання відповідної довідки про розмір грошового забезпечення військового до обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, з метою отримання оновленої довідки про розмір грошового забезпечення особи, станом на 05.03.2019 року, враховуючи висновки Великої Палати Верховного Суду, викладені у постанові від 24.06.2020 у справі № 160/8324/19. Саме з 05.03.2019 року виникли підстави для перерахунку пенсій, призначених згідно із Законом №2262-ХІІ, з урахуванням розміру посадового окладу, окладу за військовим (спеціальним) званням та відсоткової надбавки за вислугу років, а також додаткових видів грошового забезпечення, виходячи з розміру складових, розрахованих згідно з постановою №704 відповідно до вимог ст.ст.43 і 63 Закону №2262-ХІІ та ст.9 Закону №2011-ХІІ.

ДО ВІДОМА! У військових пенсіонерів виникло право на отримання в обласних територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки, оновлених довідок про розмір грошового забезпечення особи, визначених шляхом множення розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 01.01.2020 року, 01.01.2021 року, 01.01.22 року, 01.01.2023 року на відповідний тарифний коефіцієнт, згідно з додатками 1, 14, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 704 від 30 серпня 2017 року.

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ на те що, військова пенсія не підлягає обмеженню максимальним розміром десятьма прожитковими мінімумами, при вирішенні питання щодо обмеження максимального розміру пенсії застосуванню підлягають норми Закону № 2262-XII з урахуванням Рішення Конституційного Суду України від 20.12.2016 № 7-рп/2016, а не норми Закону № 3668-VI.

Крім того! Військовим пенсіонерам з 01.03.2022 року та з 01.03.2023 року повинно бути перераховано пенсію з урахуванням індексації грошових доходів громадян, без будь яких обмежень виплат такої індексації.

 • з 01.03.2022 року пенсія військовим повинна бути перерахована та виплачуватися з врахуванням індексації, із застосуванням коефіцієнта збільшення показника середньої заробітної плати (доходу) у розмірі 1,14, нарахованої у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України «Про індексацію пенсій та заходи щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у 2022 році» від 16.02.2022 №118.

 • з 01.03.2023 із застосуванням коефіцієнта збільшення показника середньої заробітної плати (доходу) у розмірі 1,197 відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2023 р. № 168 «Про індексацію пенсійних і страхових виплат та додаткових заходів щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у 2023 році» без обмеження розміру збільшення в результаті перерахунку пенсії, передбаченого пунктами 1-7 та 10 цієї постанови, максимальним (граничним) розміром 1500 грн.

Задля отримання повної інформації та надійного юридичного супроводження у даній процедурі, починаючи з підготовки та подання відповідної заяви до обласних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, територіальних органів Пенсійного фонду України та суду, рекомендуємо Вам звернутися до кваліфікованих спеціалістів АБ «Сергія Пагера». Ми допоможемо повернути справедливість та поновити порушене право на отримання пенсії.

Перерахунок військових пенсій мінімум в 2 рази
Для отримання консультації натисніть кнопку, і заповніть форму. Ми наберемо протягом 5 хвилин
Команда адвокатів
 • Сергій Пагер
  Керуючий адвокат
 • Альона Пагер
  Адвокат
 • Сергій Загородній
  Адвокат
 • Катерина Маншиліна
  Адвокат
 • Сергій Бондаренко
  Адвокат
 • Світлана Попадюха
  Помічник адвоката
 • Владислав Булай
  Помічник адвоката
 • Ярослав Науменко
  Помічник адвоката
 • Наталія Головешко
  Керівник відділу по роботі з клієнтами
 • Іван Стаднік
  Менеджер по роботі з клієнтами
 • Віталій Кудашев
  Менеджер по роботі з клієнтами
 • Власта Сироватська
  Офіс-менеджер

Як отримати консультацію адвоката?

1
Заповнюєте форму
Для отримання консультації потрібно заповнити форму, ввівши номер телефону, щоб Вам передзвонили.
2
Вам передзвонюють
Протягом 5 хвилин на вказаний номер телефону зателефонує адвокат для надання консультації.
3
Задайте питання
Задавайте всі питання, які Вас цікавлять. Адвокат відповість на запитання у розмові.
Відгуки клієнтів
 • Олена Милославська
  Вели мою справу про розлучення з чоловіком та стягнення аліментів. Ми уклали грамотну угоду і про все домовилися. Прописали все, частоту спілкування, деталі щодо свят, часу, місць та все інше. Чоловік погодився на все, його все влаштувало. Я вдячна та рада, що мені допомогли вирішити всі проблеми.
 • Віктор Бойко
  У мене була складна проблема, бо моя дружина була за кордоном кілька років, і я не міг із нею зв'язатися. Адвокат зробив чудову роботу, і тепер я вільний, і я з дітьми, яких суд залишив мені. Щиро Дякую! Рекомендую, бо це добрий професіонал.
 • Олександр Кузьменко
  Дружина вирішила розлучитися, вигнала з дому. Я просто не мав вибору. Звернувся до цієї компанії, помітно люди з досвідом, допомогли швидко вирішити проблему, без скандалів та великої кількості документів.
Перерахунок військових пенсій мінімум в 2 рази
Для отримання консультації натисніть кнопку, і заповніть форму. Ми наберемо протягом 5 хвилин
Графік та адреса:
Пн - Пт с 9:00 до 18:00

м. Київ, вул. Кирилівська,
б. 160, корп. Б, офіс 201

Швидка консультація
Ми надамо консультацію по телефону протягом 5 хвилин