Перекласти на →
 

Шлюбний договір

Для отримання допомоги адвоката натисніть кнопку "отримати консультацію".

Перевага шлюбного договору

 • Розподіл майна
  Можливість узгодити порядок поділу майна у разі розірвання шлюбу, внаслідок чого не потрібно буде звертатися до суду, щоб вирішити питання.
 • Виплата аліментів
  Можливість зафіксувати умови, розмір та строки виплати аліментів на утримання дітей у разі розлучення та визначення місця проживання дитини.
 • Утримання одного з подружжя
  Надати утримання одному з подружжя незалежно від непрацездатності та потреби у матеріальній допомозі на умовах, визначених договором.
 • Письмова угода подружжя
  Закон передбачає письмову форму договору та обов'язковість нотаріального посвідчення.
Оформляємо шлюбний договір під ключ по всій Україні
Для отримання консультації натисніть кнопку, і заповніть форму. Ми наберемо протягом 5 хвилин

Шлюбний договір

Укладання шлюбного договору
Щороку в Україні спостерігається тенденція до укладання шлюбних договорів та збільшення судових справ, пов'язаних із застосуванням умов шлюбного договору як під час шлюбу, так і після його розірвання.

Шлюбний договір - це угода між подружжям, що регулює майнові відносини, у своїй визначає майнові правничий та обов'язки.

Відповідно до чинного законодавства шлюбний договір може бути укладений як до реєстрації шлюбу, і під час шлюбу. Згідно з цим договором можна визначити майнові права та обов'язки подружжя як батьків, порядок користування житлом, права на утримання одного з подружжя, сплату аліментів на утримання дітей та ін.
Навіщо укладати шлюбний договір?
Шлюбним договором можна визначити правовий режим придбаного майна, зокрема нерухомості, автомобілів, банківських вкладів, акцій, доходи від інтелектуальної діяльності, корпоративних прав, доходів цільового призначення, подарунків, коштовностей та інше.

Закон передбачає письмову форму договору та обов'язковість нотаріального посвідчення.

Важливим моментом є те, що чоловік у будь-який час може зробити поправки.

Однак, трапляються такі випадки, коли подружжя не згодне вносити будь-які зміни. Тому така суперечка має вирішуватися в суді, оскільки її одностороння зміна не передбачена, що є гарантією при підписанні такої угоди.
Договір передбачає можливість визначити майно, яке може бути використане на потреби сім'ї, режим майна, подарованого у зв'язку із укладанням шлюбу.

Важлива перевага договору – можливість узгодити порядок поділу майна у разі розірвання шлюбу, внаслідок чого не потрібно буде звертатися до суду, щоб вирішити питання та втратити час для отримання рішення суду та його виконання надалі.

Не менш важлива функція шлюбного договору - домовленість надати утримання одному з подружжя незалежно від непрацездатності та потреби у матеріальній допомозі на умовах, визначених договором.

Також, передбачено можливість зафіксувати умови, розмір та строки виплати аліментів на утримання дітей у разі розлучення та визначення місця проживання дитини.
Допомога юриста під час укладання шлюбного договору
Будь-який договір має укладатися у присутності юриста, і шлюбний договір перестав бути винятком. У багатьох випадках договір стає механізмом, який допомагає зберегти власність у разі виникнення претензій, що стосуються спільного майна подружжя.

Також, у разі розлучення, договір може містити умови утримання дітей, строки та розмір виплат аліментів. У такому разі, у майбутньому ви можете не звертатися до суду за стягненням аліментів.

Юрист може порадити, на який пункт договору потрібно звернути увагу, виходячи з ваших переживань та питань.

У разі порушення умов шлюбного договору одним із подружжя, юрист допоможе знайти правильне рішення, щоб вирішити ситуацію та уникнути подальшого конфлікту.
Команда адвокатів
 • Сергій Пагер
  Керуючий адвокат
 • Альона Пагер
  Адвокат
 • Сергій Загородній
  Адвокат
 • Катерина Маншиліна
  Адвокат
 • Сергій Бондаренко
  Адвокат
 • Світлана Попадюха
  Помічник адвоката
 • Владислав Булай
  Помічник адвоката
 • Ярослав Науменко
  Помічник адвоката
 • Наталія Головешко
  Керівник відділу по роботі з клієнтами
 • Іван Стаднік
  Менеджер по роботі з клієнтами
 • Віталій Кудашев
  Менеджер по роботі з клієнтами
 • Власта Сироватська
  Офіс-менеджер

Як отримати консультацію адвоката?

1
Заповнюєте форму
Для отримання консультації потрібно заповнити форму, ввівши номер телефону, щоб Вам передзвонили.
2
Вам передзвонюють
Протягом 5 хвилин на вказаний номер телефону зателефонує адвокат для надання консультації.
3
Задайте питання
Задавайте всі питання, які Вас цікавлять. Адвокат відповість на запитання у розмові.
Відгуки клієнтів
 • Олена Милославська
  Дуже дякую за змістовну консультацію з приводу необхідності укладання шлюбного договору. Відповіли на всі мої запитання чітко і зрозуміло
 • Віктор Бойко
  Висловлюю подяку всій команді за допомогу у складанні шлюбного договору. Компетентні юристи, яким сміливо можна довірити вирішення важливих питань.
 • Олександр Кузьменко
  Хочу подякувати Адвокатському бюро «Сергія Пагера» за допомогу у визнанні недійсним шлюбного договору, який раніше було складено некомпетентним юристом із порушенням закону. Своєчасно прийняті дії та розгорнута консультація допомогли уникнути втрати права власності на мій будинок.
Оформляємо шлюбний договір під ключ по всій Україні
Для отримання консультації натисніть кнопку, і заповніть форму. Ми наберемо протягом 5 хвилин
Часто задавані питання
У середньому процес підготовки, оформлення та підписання подружжям шлюбного договору займає 2-3 тижні, але бувають винятки.
Швидка консультація
Ми надамо консультацію по телефону протягом 5 хвилин

Пн - Пт с 9:00 до 18:00

м. Київ, вул. Кирилівська,
б. 160, корп. Б, офіс 201