Перекласти на →
 

Невиконання наказу

Допоможемо вирішити питання щодо військового права. Щоб отримати допомогу військового адвоката, напишіть своє ім'я та номер телефону та натисніть кнопку "отримати консультацію".

Ми допоможемо з:

 • Кримінальною відповідальністю
 • Адміністративну відповідальність
 • Незаконним наказом
Допоможемо вирішити проблеми з навиконанням військовим наказу командира
Для отримання консультації натисніть кнопку, і заповніть форму. Ми наберемо протягом 5 хвилин

Невиконання військовим наказу командира під час військового стану в Україні: що потрібно знати та як захистити себе?

Україна вже більше семи років перебуває в стані війни, а тому збільшується кількість військових, які повинні виконувати накази своїх командирів. Однак, не завжди виконання наказів є безумовним, і часто може виникати ситуація, коли військовослужбовець не може або не бажає виконувати певний наказ. В такій ситуації військовослужбовець стикається з питанням: які наслідки чекають на мене, якщо я не виконаю наказ командира під час військового стану в Україні?

Відповідальність за невиконання наказу командира

Для того, щоб зрозуміти, які наслідки можуть чекати на військовослужбовця за невиконання військового наказу командира, варто ознайомитися зі статтями 402 та 403 Кримінального кодексу України.

Стаття 402 ККУ передбачає кримінальну відповідальність за невиконання військового наказу командира військової частини, підрозділу чи іншої військової формування під час військового стану або воєнного часу. За таке порушення може бути призначена покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до п'яти років.

У свою чергу, стаття 403 ККУ передбачає кримінальну відповідальність за здійснення дій, спрямованих на спростування військового наказу командира під час військового стану або воєнного часу. Такі дії можуть включати в себе відмову від виконання наказу, затримку виконання наказу або спроби перешкодити виконанню наказу. За порушення цієї статті ККУ може бути призначена покарання у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років.

Таким чином, можна зробити висновок, що невиконання військового наказу командира під час військового стану в Україні може призвести до серйозних наслідків для військовослужбовця, включаючи кримінальну відповідальність та позбавлення волі.

Допомога адвоката при невиконанні наказу

Проте, якщо військовослужбовець вважає, що наказ командира є незаконним або порушує його права, то він має право звернутися до адвоката для отримання юридичної допомоги. Адвокат зможе надати професійну консультацію та допомогти в розумінні правових норм та процедур.

Крім того, адвокат може захищати інтереси військовослужбовця на суді, якщо проти нього порушено кримінальну справу за невиконання військового наказу командира. В адвокатському бюро Сергія Пагера ми надаємо повний спектр послуг з цієї тематики, щоб допомогти нашим клієнтам захистити свої права та інтереси.

Один з наших успішних справ пов'язаний з захистом військовослужбовця, якого було звинувачено у невиконанні військового наказу командира. Ми успішно довели на суді, що наказ командира був незаконним та порушував права нашого клієнта, і справа була закрита без негативних наслідків для нього.

Отже, як бачимо, без адвоката провести цю процедуру може бути складно. Ми відповідально підходимо до кожної справи та знаходимо найбільш ефективний шлях захисту прав наших клієнтів.

Коли потрібно звернутись до адвоката?

У випадку, якщо ви знаходитесь у складній ситуації щодо невиконання військового наказу командира під час військового стану в Україні, зверніться до адвокатського бюро Сергія Пагера. Наші досвідчені юристи допоможуть вам захистити ваші права та інтереси, нададуть кваліфіковану консультацію та представлять ваші інтереси у суді.

Не дозволяйте невиконання військового наказу стати причиною кримінальної відповідальності та позбавлення волі. Зверніться до нас за допомогою та ми з радістю допоможемо вам захистити ваші права та інтереси.
Команда адвокатів
 • Сергій Пагер
  Керуючий адвокат
 • Альона Пагер
  Адвокат
 • Сергій Загородній
  Адвокат
 • Катерина Маншиліна
  Адвокат
 • Сергій Бондаренко
  Адвокат
 • Владислав Булай
  Адвокат
 • Світлана Попадюха
  Помічник адвоката
 • Ярослав Науменко
  Помічник адвоката
 • Віталій Кудашев
  Менеджер по роботі з клієнтами
 • Власта Сироватська
  Офіс-менеджер

Як отримати консультацію адвоката?

1
Заповнюєте форму
Для отримання консультації потрібно заповнити форму, ввівши номер телефону, щоб Вам передзвонили.
2
Вам передзвонюють
Протягом 5 хвилин на вказаний номер телефону зателефонує адвокат для надання консультації.
3
Задайте питання
Задавайте всі питання, які Вас цікавлять. Адвокат відповість на запитання у розмові.
Відгуки клієнтів
 • Олена Милославська
  Я дуже задоволений допомогою адвоката в справі про невиконання військового наказу. Він надав мені професійну підтримку на кожному етапі справи та допоміг зі збором доказів. В результаті ми змогли довести, що наказ був неправомірним і я був відшкодований за збитки
 • Віктор Бойко
  Після того, як я відмовився виконувати неправомірний наказ, я став об'єктом зіткнення з командиром. Я звернувся до адвоката, який допоміг мені захистити свої права в суді. Я впевнений, що без допомоги адвоката не зміг би досягти такого результату
 • Олександр Кузьменко
  Я був змушений відмовитися виконувати наказ, оскільки він був суперечливим і може викликати серйозні наслідки. Завдяки адвокату я зміг довести свою правоту на суді і уникнути покарання. Я дуже вдячний за професійну допомогу та підтримку в цій складній справі
Допоможемо вирішити проблеми з навиконанням військовим наказу командира
Для отримання консультації натисніть кнопку, і заповніть форму. Ми наберемо протягом 5 хвилин
Часто задавані питання
Невиконання військового наказу може мати серйозні наслідки, такі як притягнення до кримінальної відповідальності, позбавлення військового звання та рангу, звільнення з військової служби та інші.
Швидка консультація
Ми надамо консультацію по телефону протягом 5 хвилин

Пн - Пт с 9:00 до 18:00

м. Київ, вул. Кирилівська,
б. 160, корп. Б, офіс 201