Перекласти на →
 

Дезертирство в армії

Допоможемо вирішити питання щодо військового права. Щоб отримати допомогу військового адвоката, напишіть своє ім'я та номер телефону та натисніть кнопку "отримати консультацію".

Ми допоможемо з:

 • Кримінальною відповідальністю
 • Адміністративну відповідальність
 • Незаконним наказом
Допоможемо вирішити проблеми з навиконанням військовим наказу командира
Для отримання консультації натисніть кнопку, і заповніть форму. Ми наберемо протягом 5 хвилин

Відповідальність за дезертирство у військовий час в Україні

Війна є складною та тривалою процедурою, яка вимагає від учасників великої відданості та відповідальності. Україна, як країна, що переживає військовий конфлікт, не стала винятком. У зв'язку з цим, військовій службі в Україні приділяється велика увага, включаючи відповідальність за дезертирство у військовий час.

Що таке дезертирство?

Дезертирство є злочином проти держави та вимагає відповідальності від особи, яка його вчинила. Дезертирство означає відмову від служби в армії або повернення до цивільного життя без дозволу військового командування. Дезертирство є серйозним порушенням дисципліни та загрожує життю та безпеці інших військовослужбовців.

Відповідальність за дезертирство

Законодавство України передбачає відповідальність за дезертирство у військовий час. За вчинення цього злочину може бути застосовано дисциплінарні, кримінальні та адміністративні санкції.

Дисциплінарні санкції можуть включати покарання у вигляді звільнення з військової служби або зниження військового звання.

Кримінальні санкції можуть передбачати позбавлення волі від 3 до 8 років або навіть до 15 років, якщо дезертирство спричинило смерть або тяжкі тілесні ушкодження.

Адміністративні санкції можуть включати штраф у розмірі від 10 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Приклад покарання за невиконання наказу

Одним з прикладів покарання за невиконання наказу військового командування може бути звільнення з військової служби або зниження військового звання. Наприклад, в 2018 році військовослужбовець, який не виконав наказ про пересування в зону проведення операції об'єднаних сил, був звільнений з військової служби за статтею 92 Кодексу Збройних Сил України.

Рішення проблеми

У разі виникнення ситуації з дезертирством у військовий час, необхідно звернутися до адвоката, який може допомогти у складанні відповідного звернення та захистити права військовослужбовця на суді. Адвокат може надати правовий супровід та консультації, які допоможуть уникнути відповідальності або отримати мінімальну кількість покарання.

Відповідальність за дезертирство у військовий час є серйозною проблемою, яка вимагає відповідальності військовослужбовців за вчинене порушення. У разі виникнення такої ситуації необхідно звернутися до адвоката, який допоможе захистити права та інтереси військовослужбовця на суді та зменшити кількість покарання. Адвокатське бюро Сергія Пагера надає правовий супровід у цій сфері та готове допомогти у вирішенні проблем, пов'язаних з дезертирством у військовий час. Наші адвокати мають багаторічний досвід у цій сфері та готові надати компетентну правову допомогу військовослужбовцям та їхнім родинам. Ми розуміємо важливість правової підтримки та стежимо за тим, щоб кожен клієнт отримав найкращий результат у своїй справі.

Не зволікайте з рішенням своєї проблеми та звертайтеся до нас для отримання професійної правової допомоги. Ми готові допомогти вам у складних правових ситуаціях та забезпечити максимальний захист ваших прав і інтересів. Зверніться до нас прямо зараз, і ми з радістю допоможемо вам вирішити вашу проблему.
Команда адвокатів
 • Сергій Пагер
  Керуючий адвокат
 • Альона Пагер
  Адвокат
 • Сергій Загородній
  Адвокат
 • Катерина Маншиліна
  Адвокат
 • Сергій Бондаренко
  Адвокат
 • Світлана Попадюха
  Помічник адвоката
 • Владислав Булай
  Помічник адвоката
 • Ярослав Науменко
  Помічник адвоката
 • Віталій Кудашев
  Менеджер по роботі з клієнтами
 • Власта Сироватська
  Офіс-менеджер

Як отримати консультацію адвоката?

1
Заповнюєте форму
Для отримання консультації потрібно заповнити форму, ввівши номер телефону, щоб Вам передзвонили.
2
Вам передзвонюють
Протягом 5 хвилин на вказаний номер телефону зателефонує адвокат для надання консультації.
3
Задайте питання
Задавайте всі питання, які Вас цікавлять. Адвокат відповість на запитання у розмові.
Відгуки клієнтів
 • Олена Милославська
  Мій брат був звинувачений у дезертирстві військової служби та ми не знали, як вирішити цю проблему. Ми звернулися до адвокатського бюро Сергія Пагера та отримали професійну правову допомогу. Адвокати були дуже уважними до нашої справи та змогли знайти оптимальне рішення для нас. Ми дуже вдячні за допомогу.
 • Віктор Бойко
  Я звернувся до адвокатського бюро Сергія Пагера з проблемою дезертирства військової служби. Адвокати компетентно підійшли до моєї справи та надали професійну підтримку на кожному етапі процесу. Я був дуже задоволений результатом та рекомендую це бюро для отримання якісної правової допомоги.
 • Олександр Кузьменко
  Я вирішив звільнитися з військової служби та стикнувся з проблемою відповідальності за дезертирство. Звернувся до адвокатів з бюро Сергія Пагера та отримав професійну допомогу від досвідчених юристів. Вони підійшли до моєї справи з великою відповідальністю та змогли знайти оптимальне рішення. Я дуже вдячний за їхню роботу та рекомендую це бюро для отримання правової допомоги.
Допоможемо вирішити проблеми з навиконанням військовим наказу командира
Для отримання консультації натисніть кнопку, і заповніть форму. Ми наберемо протягом 5 хвилин
Часто задавані питання
Внаслідок дезертирства військової служби в Україні можуть виникнути серйозні наслідки, включаючи покарання у вигляді позбавлення волі, арешту, військового звання, медалей, відзнак та інших привілеїв.
Швидка консультація
Ми надамо консультацію по телефону протягом 5 хвилин

Пн - Пт с 9:00 до 18:00

м. Київ, вул. Кирилівська,
б. 160, корп. Б, офіс 201