Адвокат по сімейних спорах

Навіщо потрібна консультація адвоката по сімейних спорах у Києві?

Проблема регулювання сімейних відносин є однією з найактуальніших в сімейному праві, оскільки дана категорія справ часто зустрічається у судовій практиці - від розлучення до розділу спільно нажитого майна. Питання сімейного права врегульовані Сімейним кодексом України та рядом інших законодавчих актів. Здавалося б, зараз багато хто може відкрити законодавство і розібратися самостійно, проте, краще ніж адвокат по сімейних спорах, вам ніхто не допоможе.

Сімейне право включає рішення таких питання як розірвання шлюбу, поділ спільного майна подружжя, визначення порядку участі батьків у вихованні дитини, стягнення аліментів на утримання спільних дітей, оспорювання батьківства, позбавлення батьківських прав та ін. Саме, своєчасний, грамотний юридичний супровід, допоможе Вам запобігти виникнень багатьох проблем.

Велика помилка багатьох людей в тому, що вони, спираючись на чужий досвід самостійного вирішення сімейних конфліктів, намагаються вирішити свої точно так же. А адже кожен випадок індивідуальний, тому краще не займатися самостійним рішенням спору. Допомога юриста з сімейного права є необхідною, оскільки мова йде про особливості спорів, що виникають у сфері сімейного права.

Спори по сімейних справах можуть виникнути як у молодої сім'ї, так і у пар, які живуть у шлюбі кілька десятків років. Окрема категорія справ - розбіжності, пов'язані з розлученням і його наслідками.

Чим можуть допомогти адвокати по сімейних справах?

Звернувшись до адвоката по сімейних справах вчасно, можна не тільки отримати детальну консультацію, а й уникнути проблем в майбутньому. При вирішенні Вашого питання адвокат зможе надати необхідні поради, а також взяти участь в досудових переговорах, а при необхідності - в судовому процесі з метою захисту законних прав та інтересів клієнта.

Грамотна консультація адвоката по сімейних справах допомагає значно економити час, оскільки підписавши договір про надання правової допомоги, Ваша участь в судових процесах мінімізується, а при розгляді справи ви отримуєте судове рішення з відміткою про його вступ в законну силу. Не дивлячись на те, що ви можете не брати участь в судовому розгляді особисто, ви завжди отримуєте необхідну інформацію про хід та результати своєї справи.

Адвокатське бюро «Сергія Пагер» - це команда професіоналів, які готові допомогти Вам у вирішенні питань сімейного права будь-якої складності.

ПОСЛУГИ АДВОКАТА ПО СІМЕЙНИМ СПРАВАМ:

 • Допомога в розірванні шлюбу;
 • Розділ майна між подружжям;
 • Подача документів на аліменти;
 • Реєстрація місця проживання;
 • Виїзд дитини за кордон;
 • Укладення шлюбного договору.
Ми пропонуємо повний юридичний супровід клієнтів з метою врегулювання сімейних спорів, допоможемо знайти рішення в сімейних конфліктів.

Безкоштовна усна консультація
У нас можна отримати безкоштовну усну консультацію, без аналізу документів

Що включають в себе послуги адвоката з сімейних питань?

Послуги адвоката з питань сімейного права включають в себе з'ясування обставин справи, збір всіх необхідних документів, підготовку відповідного пакета документів для подачі в компетентні органи і представництво клієнта в суді. Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє якісно вирішити проблему і гарантовано отримати позитивний результат.

Як отримати консультацію сімейного адвоката?

Для отримання допомоги сімейного адвоката зателефонуйте нам по телефону або заповніть форму зворотного зв'язку. Ми зв'яжемося з вами, відповімо на всі питання і запишемо на консультацію до юриста. З нами не страшний розлучення, поділ спільно нажитого майна і будь-які питання, пов'язані зі сплатою аліментів.
ТЕХ. СТОРІНКИ

ЯК зв'язатись з НАМИ:
 • Телефони:
 • 0 (50) 883 34 93
 • 0 (96) 883 34 93
 • 0 (44) 379 11 06
 • Email:
 • info@splawoffices.com.ua
 • Адреса:
 • 04073, Україна, м Київ, вул. Кирилівська, б. 160, корп. Б, офіс 201
ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
© 2021 Splawoffices