RU
Перекласти на →

Абонентське юридичне обслуговування

Статистика свідчить, що періодично потребу в юридичних послугах відчуває кожен українець незалежно від сфери діяльності, кількості майна та фінансових коштів, а також персональних взаємин із законом.

Абонентське юридичне обслуговування у Києві

Нині вже неможливо уявити підприємство, установу чи організацію, які мали у себе штатного юриста. У тому числі це стосується фізичних осіб підприємців. Підприємці вже давно зрозуміли, що для того, щоб безперешкодно та якісно здійснювати свою діяльність та активно вести бізнес, потрібно користуватися послугами юристів та адвокатів, тобто замовити абонентське юридичне обслуговування.

І що більше напрямів економічної діяльності поєднує у собі юридична особа чи фізична особа підприємець, то більше їм доводиться залучати юристів. Це пов'язано з тим, що один єдиний юрисконсульт не здатний на практиці охопити відразу кілька напрямків діяльності юридичної особи або фізичної особи підприємця і не завжди має достатньо знань з різних галузей права.

Адвокати та юристи Адвокатського бюро «Сергія Пагера» мають значний досвід у супроводі та захисту бізнесу. Ми активно співпрацюємо з аграріями, юридичними особами та фізичними особами підприємцями, надаючи їм юридичний супровід та захист у відносинах із податковими органами, правоохоронними органами та активно здійснюємо захист від рейдерів.

Юридичне обслуговування за такими напрямами

Для організацій
Послуги юристів надаються як організаціям, які мають у штаті власного юриста, так організацій, які мають свій юридичний відділ у підпорядкуванні.
1
Для фірм
Обслуговування адвокатів дозволяє мінімізувати фінансові витрати, зробити правовий захист підприємства, поліпшити рівень роботи підприємства, фірми.
2
Для компанії
Супроводжуючи діяльність Вашої компанії постійно, ми знаємо всі нюанси вашої діяльності та можемо допомагати ефективно.
3
Для бізнесу
Юридичне обслуговування бізнесу досі викликає двояку думку у власників бізнесу.
4
Для юридичних осіб
Супроводжуючи діяльність Вашої компанії постійно, ми знаємо всі нюанси вашої діяльності та можемо допомагати ефективно.
5
Для підприємств
Правове обслуговування підприємства в юридичній сфері з усіх можливих питань, що виникають у процесі роботи підприємства.
6

Послуги абонентського юридичного обслуговування

  Наші фахівці в найкоротші терміни здатні здійснити реєстрацію юридичної особи або внести зміни до відомостей, що вже є в реєстрі, зняти арешт з майна підприємців або захистити при проведенні обшуків правоохоронцями. Співпрацюючи з нами, Ваша репутація завжди буде на висоті, а Ваше майно – у безпеці.

  Отримання кваліфікованої юридичної допомоги без відриву від своєї підприємницької (господарської) діяльності – юристи та адвокати нашого бюро здатні ефективно працювати на відстані та надавати правову допомогу в онлайн режимі або по телефону залежно від побажань клієнта. Достатньо лише надіслати на електронну пошту бюро копії відповідних документів, а наші спеціалісти зроблять все, що від них залежить.

  Гарантований результат – якщо фахівці Адвокатського бюро «Сергія Пагера» беруться до справи, то завжди доводять її до кінця. Наші фахівці не бояться труднощів і, якщо обіцяють певний результат, то роблять все, що від них залежить, щоб його досягти. Наші клієнти завжди задоволені, оскільки отримують те, на що розраховували.
  Перелік послуг юридичного обслуговування
  1
  Захист від рейдерства;
  2
  Аналіз наявних господарських договорів та надання рекомендацій, консультацій за такими договорами;
  3
  Розробка, зміна та розірвання господарських договорів;
  4
  Складання договорів оренди землі, укладання договорів сервітуту, емфітевзису та їхня державна реєстрація;
  5
  Консультація у виборі найоптимальнішої організаційно-правової форми;
  6
  Реєстрація підприємства, філій та представництв, а також реєстрація сільськогосподарського товаровиробника, фермерського господарства, сільськогосподарського кооперативу "під ключ";
  7
  Консультування з оподаткування;
  8
  Розробка та оформлення установчих документів;
  9
  Юридичний супровід процедури купівлі-продажу корпоративних прав сільськогосподарських підприємств;
  10
  Розробка внутрішньої документації;
  11
  Спори із державними органами;
  12
  Відновлення договорів оренди у судовому порядку;
  13
  Претензійна та позовна робота щодо невиконання укладених договорів;
  14
  Оскарження постанов про накладення штрафів та розпоряджень;
  15
  Супровід купівлі-продажу сільськогосподарських підприємств та угод із землею;
  16
  Супровід процедури прийняття спадщини (паю).

  Юридичне обслуговування - Повний супровід

   Форма надання юридичної допомоги клієнту, для комерційних та некомерційних проектів. Правова допомога для підприємця або для організації. Клієнт може отримувати юридичну допомогу у будь-який час (зручний для клієнта) як в усній формі, так і в письмовій. Клієнт може розраховувати на кваліфіковану допомогу адвокатів у веденні судових справ, складанні та аналізі документів (договори, угоди тощо).

   Юридичне обслуговування – це необхідний захід підтримки з боку юристів, якщо потрібно зробити такі:

   • Отримати юридичну консультацію юриста як усну, і письмову;
   • Своєчасне надання інформації клієнту про зміни у законодавстві, що стосуються діяльності клієнта;
   • Проведення правового аудиту для підприємства, виявлення слабких місць;
   • Пряма участь у переговорах клієнта з контрагентами, супровід;
   • Представництво інтересів клієнта у державних органах;
   • Повний юридичний супровід угод клієнта;
   • Перевірка, розробка пакета документів клієнта і т.д.

   Вартість обслуговування від бюро

    Вартість обслуговування залежить від складеного абонентського пакета обслуговування, кількості годин супроводу, які клієнт запросив. Ціна залежить від напряму діяльності клієнта, для кожного індивідуальна. Всю інформацію з обслуговування надасть наш консультант, зателефонувавши до офісу. Він задасть кілька питань пов'язаних із формуванням ціни, на послуги, які запросив клієнт для юридичного обслуговування.

    У Вас маленька компанія або компанія, яка зарекомендувала себе на ринку, і має пристойний штат співробітників? Ви маєте юриста у штаті, або тільки розглядаєте варіант найму людини?

    Адвокатське бюро «Сергія Пагера» пропонує юридичне обслуговування для компаній. Працюючи з нами, Ви можете бути впевнені, що всі питання та проблеми, що виникають під час роботи компанії, вирішуватимуться оперативно з мінімізацією їх повторень у майбутньому. Вартість нашого стандартного пакету юридичного супроводу для компанії є значно нижчою від витрат на власного юриста або періодичних звернень до юриста (адвоката).
    Сторінки:
    Команда
    Питання та відповіді
    Документи
    Політика конфіденційності
    Графік та адреса:
    Пн - Пт с 8:00 до 22:00

    м. Київ, вул. Кирилівська,
    д. 160, корп. Б, офіс 201

    Безкоштовна консультація
    Ми надаємо безкоштовну консультацію в офісі або за телефоном
    © 2021 Splawoffices