Рухаємось до ідеалу

Робота на результат

Адвокатське Бюро «Сергія Пагера» – щоб забезпечити кожному клієнту гідну увагу і кращий сервіс для задоволення його конкретних потреб, ми працюємо над найбільш важливими проблемами для наших клієнтів. Тільки досконало знаючи бізнес-модель і цілі клієнтів, ми можемо розробити ефективні і виграшні юридичні стратегії. Завдяки такому спільному підходу ми надаємо кожному клієнту індивідуальне вирішення його проблеми. Наш Клієнт не хвилюється за деталі, а з задоволенням розвиває свою справу, доручивши паперову, юридичну та судову роботу нам!
Адвокатське бюро «Сергія Пагера» – надійний партнер в успішному розвитку бізнесу.

Отримати консультацію


Чому ми?

1ПартнерствоМи вибудовуємо відносини з клієнтами на партнерському рівні

2Індивідуальний підхідМи виявляємо гнучкість та індивідуальний підхід у вирішенні завдань клієнтів

3ЯкістьЗавжди намагаємося надати найвищу якість наших послуг

4КонфіденційністьКонфіденційність інформації клієнта наш пріоритет у співпраціНаші послуги

Наш успіх

15років компанія
на ринку

2105постійних
клієнтів

3205рішень суду на
користь клієнта

424/7на зв’язку
з клієнтом

5100%гарантія
конфіденційності

62850надано
професійних
порад

КЕЙСИ

Проблема клієнта

Звернулись до Адвокатського бюро з метою юридичного урегулювання відносин з новим бізнес – партнером на початку ведення спільного бізнесу. У зв’язку з тим, що частки та обов’язки в бізнесі у нас різні, необхідно було врегулювати наші домовленості, щоб запобігти конфліктів в майбутньому.

Рішення для клієнта

Питання встановлення ефективного захисту прав всіх учасників бізнесу є основоположним. Адвокатським бюро було розроблено корпоративний договір з урахуванням особливостей ведення діяльності та структури нашої компанії. Велику увагу приділили узгодженню договору зі статутом Товариства. За допомогою цього, між нами було визначено порядок реалізації прав та повноважень, зокрема – питання фінансування, розподілу прибутку, порядок відчуження частки, порядок вирішення конфліктних ситуацій тощо. Чітке встановлення зобов’язань обох сторін допомогло уникнути багатьох розбіжностей.

Проблема клієнта

Я власник IT-компанії, яка налічує достатньо великий штат працівників по всій країні. Звернувся до спеціалістів Адвокатського бюро за допомогою врегулювати неконтрольований обмін інформацією та розробки механізму їх захисту, щоб максимально себе захистити від розповсюдження інформації недобросовісним конкурентам.

Рішення для клієнта

Одним із запропонованих експертами механізмів захисту був договір про нерозголошення конфіденційної інформації. Для врегулювання трудових відносин між моїми працівниками, спеціалістами було передбачено ряд важливих умов, які включають: детальний перелік інформації, що вважається конфіденційною; права інтелектуальної власності на винаходи, написані коди, записи, тобто всі ідеї, які створюються працівником під час роботи в моїй компанії; перелік випадків та обставин, за умови настання яких конфіденційна інформація вважається розголошеною, та інші положення, враховуючи індивідуальність моєї компанії.

Проблема клієнта

Я власниця компанії, яка займається продажем на експорт медичних товарів. Звернулась до спеціалістів Бюро з проблемою внесення моєї компанії до списку «ризикових».

Рішення для клієнта

Адвокатським бюро разом з клієнтом було успішно пройдено судову процедуру оскарження рішення про включення товариства до переліку «ризикових». Так, за результатами судового розгляду рішення про віднесення до ризикових підприємства нашого клієнта визнано протиправним, скасовано та зобов’язано податковий орган виключити товариство з переліку ризикових. Запорукою успіху у даній справі слугували вдале обрання правової позиції із підкрепленням останьої відповідними доказами. Перш за все «базовими» документи, що підтверджують наявність засобів необхідних для проведення діяльності та здатності компанії функціонувати; первинними документами, які складалися на операцію з «ризиковими» контрагентами; документами, що підтверджують використання або реалізацію придбаних ТМЦ та інше.

Проблема клієнта

Потрапив у ДТП на авто, пошкодження були значні, тому хотів отримати страхове відшкодування від страхової компанії. Зіштовхнувся з труднощами та відмовою страхової виплачувати за ремонт машини.

Рішення для клієнта

Команда Адвокатського бюро провела ряд спроб для урегулювання даного питання мирним шляхом. Не дійшовши компромісу, звернулись до суду за захистом моїх прав. До суду було зібрано і подано всі підтверджуючи докази. Рішення суду винесено на мою користь, після чого я отримав належне відшкодування в повному обсязі.

блогвідповіді на запитання

Так, надаємо. Консультація проходить в телефонному режимі. Консультація усна, вона не включає аналіз ваших документів.
Ми працюємо в штатному режимі, в офісі 2 рази в день проходить вологе прибирання. На вході антисептик, і перевірка температури. Ми за безпеку!Адвокат – це спеціаліст, який має вищу освіту у галузі права та здатен прийти вам на допомогу у разі необхідності.

Адвокатське бюро: коли потрібна допомога адвоката?

Адвокатське бюро Київ

Коли порушуються права та свободи людини і громадянина, передбачені діючим законодавством – особа може звернутися за кваліфікованою допомогою до адвоката. Але, більшість громадян намагаються самостійно вирішити ситуації, які склалися: подають позови до суду, збирають пакет документів по справі, беруть участь при розгляді справи, а по факту не отримують вирішення ситуації на свою користь.

Це відбувається тому, що відсутній професійний погляд спеціаліста. Стосовно будь-якого спору, який виникає на практиці, є відповідні законодавчі норми, які може прочитати кожен, але, окрім цього, є так звані «підводні камні». У більшості випадків вони пов’язані зі складністю певної процедури, тому що не існує універсального підходу до вирішення кожної справи.

До того ж, є судова практика, аналізуючи яку можна заздалегідь оцінити свої можливості у конкретній справі та правильно побудувати стратегію вирішення справи. Саме для цього вам і потрібен адвокат.

Хто може звернутися за допомогою?

За допомогою до бюро адвокатів можуть звернутися як фізичні, так і юридичні особи.

Серед наших клієнтів – компанії зі спеціалізацією в нафтогазовій сфері, аграрному секторі, транспорті індустрії, індустрії краси, роздрібної торгівлі, харчової промисловості, будівництві та нерухомості. Наші клієнти високо цінують стиль обслуговування, тому що ми не просто розуміємо їх потреби, а й володіємо необхідними знаннями, заснованими на досвіді і глибокому розумінні «підводних каменів» і чинного законодавства.

Яке адвокатське бюро в Києві обрати?

Адвокатське бюро в Києві, як вибрати

Якщо ви потребуєте професійної допомоги, Адвокатське бюро «Сергія Пагера» готове якісно надати потрібні послуги.

Наша команда – це провідні спеціалісти у галузі земельного та аграрного права, кримінального, адміністративного, цивільного, господарського та сімейного права. Ми вирішуємо справи будь-якої складності і вважаємо, що безвихідних ситуацій не існує.

Очолює адвокатське бюро Сергій Пагер – адвокат, голова комітету ААУ з аграрного права, провідний спеціаліст у галузі земельного та аграрного права.

Наші переваги:

  • Команда професіоналів у різних галузях права;
  • Індивідуальний підхід до кожної справи;
  • Робота на результат;
  • Допомога від консультації та початку складання документів до кінцевого результату, якого потребує клієнт;
  • Якість та повнота консультацій;
  • Чесність та доброзичливість;
  • Конфіденційність справ;
  • Оперативність.

Яке адвокатське бюро на Подолі краще?

Якщо шукати адвокатське бюро на Кирилівській, можна знайти безліч варіантів, але, якщо ви прийдете до нас – ми гарантуємо отримання кваліфікованої допомоги. Наші юристи завжди аналізують можливі варіанти вирішення справи, тому готові чесно відповісти на будь-яке питання. Ми гарантуємо нерозголошення відомостей, які отримали від клієнта. Це стосується не тільки обставин справи, а й персональних даних особи, оскільки це заборонено діючим законодавством та не відповідає нашій професійній етиці. Ми робимо все можливе заради успіху вашої справи та оперативного вирішення будь-якого питання.

Адвокатське бюро «Сергія Пагера» завжди працює над найважливішими проблемами наших клієнтів. Тільки досконало знаючи бізнес-модель і цілі клієнтів, ми можемо розробити ефективні і виграшні юридичні стратегії. Завдяки такому спільному підходу ми надаємо кожному клієнту індивідуальне рішення його проблеми. Наші Клієнт не переймається за деталі, а з задоволенням розвивають свою справу, доручивши паперову, юридичну і судову роботу нам!

Ми кожного дня працюємо над підвищенням кваліфікації та професійного рівня знань наших юристів задля якості проведення консультацій та захисту ваших прав та свобод у державних установах.

Досвід, кваліфікація та репутація наших фахівців дозволяє з впевненістю сказати, що надані послуги забезпечать максимально позитивний результат для клієнта.

Адвокатське бюро на оболоні: замовити консультацію

Наше бюро адвокатів відповість на ваші запитання упродовж робочого дня. Для зв’язку та отримання консультації зателефонуйте нам, надішліть повідомлення на електронну пошту або заповніть форму зворотного зв’язку на сайті. Ми зв’яжемося з вами та оберемо зручний час для консультації.

Адвокатське бюро «Сергія Пагера» – все заради успіху!