Блог - Адвокатське Бюро Сергія Пагера

Як ми звільнили військовослужбовця за короткий термін з військової служби за сімейними обставинами?

Військове право

Почнемо з того, що до нашого адвокатського бюро звернувся військовослужбовець, який стояв перед серйозною дилемою. Він мав всі законні підстави для звільнення з військової служби через наявність дружини з інвалідністю третьої групи, однак командування військової частини довго не реагувало на поданий ним рапорт а не приймало рішення щодо його звільнення. Наш спеціаліст з військового права призначив консультацію Клієнту.

З Клієнтом було підписано договір про надання правової допомоги. Наша команда адвокатів взяла на себе вирішення цієї складної ситуації.

По-перше, ми ретельно проаналізували всі документи та законодавчі акти, що стосувалися цього питання, з метою з'ясування всіх можливих та дієвих шляхів впливу. Після цього ми розробили стратегію, спрямовану на максимально швидке й ефективне досягнення поставленої мети – звільнення військовослужбовця з військової служби.

Ми вирішили використовувати повний спектр правових інструментів, доступних нам. Це включало в себе подання адвокатських запитів та скарг до відповідних органів, а також активний контроль за вирішенням справи на кожному її етапі.

Ми здійснювали постійний моніторинг ситуації та вживали необхідних заходів для прискорення процесу. Наші зусилля виявилися дієвими – завдяки нашій ефективній роботі та належному підходу до справи, ми змогли досягти мети в найкоротший термін. Військовослужбовець був успішно звільнений з військової служби за сімейними обставинами, а саме наявність дружини з інвалідністю 3 групи.

Цей кейс став ще одним прикладом нашої високої ефективності та професіоналізму в роботі з клієнтами, довірившись яким ми завжди готові надати їм необхідну юридичну підтримку та допомогу в будь-яких ситуаціях.

Якщо ви маєте підстави для звільнення з військової служби, але вам відмовляють чи ви просто хочете правильно оформити документи для подання у частину, звертайтеся за правовою допомогою до Адвокататського бюро «Сергія Пагера».