Блог - Адвокатське Бюро Сергія Пагера

Як ми вирішили питання невиплати додаткової винагороди військовослужбовцю за участь у бойових діях?

Військове право
До нашого адвокатського бюро звернувся військовослужбовець, якому не було виплачена додаткова винагорода у зв’язку з його безпосередньою участю у бойових діях.

Після укладення договору з нашим бюро, адвокати проаналізували наявні документи та нормативно-правові акти, які регулюють дане питання. Після ретельного аналізу нами було направлено декілька адвокатських запитів з метою отримання детальної інформації, що стосувалась отриманих виплат військовослужбовцем за період проходження ним військової служби.

З отриманих відповідей на адвокатські запити вбачалось порушення прав та інтересів військовослужбовця з боку військової частини на отримання ним додаткової грошової винагороди, яка полягала у недотриманні військовими частинами вимог законодавства в частині обміну інформації про безпосередню участь у бойових діях, яка необхідна для здійснення зазначених виплат.

Для захисту прав та інтересів нашого Клієнта було прийнято рішення звернутися до суду. Так, в рамках допомоги нашим бюро було підготовлено та подано адміністративний позов до суду. Завдяки кваліфікованій роботі наших адвокатів, рішенням суду адміністративний позов задоволено у повному обсязі та прийнято рішення про зобов’язання військової частини підготувати на направити інформацію, яка необхідна для здійснення додаткових виплат військовослужбовцю.

У випадку порушення Вашого законного права на отримання додаткової грошової винагороди у зв’язку з безпосередньою участю у бойових діях, Адвокатське бюро «Сергія Пагера» з радістю допоможе Вам у вирішенні цього питання та надасть кваліфіковану правову допомогу для відновлення справедливості в рамках закону.