Блог - Адвокатське Бюро Сергія Пагера

Як ми домоглися виплат за безвісти зниклого військовослужбовця

Військове право
Наше адвокатське бюро успішно вирішило складну справу, пов'язану з виплатою грошового забезпечення за безвісти зниклого військовослужбовця. Клієнтка звернулась до нас через те, що не отримувала виплати за її сина, який зник безвісти під час виконання військового обов'язку. До нас звернулась клієнтка за допомогою, так як вона не отримує виплати грошового забезпечення за безвісті зниклого сина військовослужбовця.

Наші фахівці глибоко вивчили справу, надали Клієнтці кваліфіковану консультацію, та в подальшому з клієнткою підписали договір про надання правничої допомоги. Військова частина відмовлялась виплачувати грошове забезпечення, оскільки була відсутня інформація про сімейний стан безвісті зниклого військовослужбовця, а посадові особи ТЦК та СП, через який подавалась заява на виплату грошового забезпечення, не володів інформацією, яким чином зібрати цю інформацію для подання до фінансового відділу військової частини.

Спеціалісти нашого Бюро, розібравшись в ситуації підготували документи, в яких висвітлили всі правові аргументи щодо необхідності виплати грошового забезпечення, у тому числі надіслали вмотивовані скарги до Офісу Президента України, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Командування сухопутних військ ЗС України, Міністерство Оборони України, після чого вступили в переговори з посадовими особами ТЦК та СП та військової частини, де проходив службу безвісті зниклий військовослужбовець.

Після проведення всіх необхідних дій, клієнтка почала отримувати належне грошове забезпечення за безвісті зниклого сина та їй були нараховані всі необхідні суми, які заборгувала військова частина, що в свою чергу сягають близько 870 000 грн. Наші зусилля допомогли забезпечити Клієнтці справедливість та фінансову підтримку у цей важкий період.