Блог - Адвокатське Бюро Сергія Пагера

Як ми допомогли підприємству розблокувати податкові накладні?

Податкове право
За правовою допомогою до нашого адвокатського бюро звернулась компанія з запитом щодо розблокування податкових накладних.

На момент звернення до нашого бюро, Клієнтом було самостійно подано пояснення до комісії регіонального рівня щодо прийняття рішення про реєстрацію заблокованих податкових накладних. За результатом розгляду наданих пояснень було отримано рішення про відмову у реєстрації податкових накладних.

Із аналізу наданих Клієнтом документів було встановлено, що підставою для відмови у реєстрації податкових накладних є надання платником податків копій документів складених з порушенням законодавства, а саме: первинні документи щодо придбання/постачання товарів/послуг.

Так, в рамках допомоги нашим бюро було підготовлено та направлено скарги до комісії центрального рівня із зазначенням всієї необхідної інформації та надано всі первинні документи, що підтверджують факт настання першої події та спростовують інформацію, яка стала підставою для прийняття рішення про відмову у реєстрації податкових накладних.

За результатом розгляду поданих скарг підприємство отримало рішення про реєстрацію податкових накладних ще на досудовому етапі.

Тому, якщо у вас виникла необхідність у розблокуванні податкових накладних, Адвокатське бюро «Сергія Пагера» залюбки допоможе Вам у вирішення цього питання та надасть кваліфіковану правову допомогу, що допоможе уникнути податкових спорів з контролюючим органом.