Блог - Адвокатське Бюро Сергія Пагера

Як ми допомогли підприємству позбутися статусу ризикового платника податку?

Податкове право
За правовою допомогою до нашого адвокатського бюро звернулась компанія з запитом щодо виведення підприємства з переліку ризикових платників податків.

Аналізуючи надані Клієнтом документи було встановлено, що підприємство віднесено до переліку ризикових платників податків на підставі пункту 8 Критеріїв ризиковості платника податків, а саме: накопичення залишків нереалізованих нафтопродуктів за відсутності (недостатності) місць для їх зберігання, а також постачання товарів/послуг за рахунок сформованого реєстраційного ліміту у зв’язку з придбанням товарів, не пов’язаних з господарською діяльністю платника податку.

Так, в рамках допомоги нашим бюро в досудовому порядку було підготовлено та подано пояснення до контролюючого органу щодо невідповідності платника податку критеріям ризиковості платника податку. На розгляд комісії були надані пояснення, де ми детально описали весь процес купівлі, зберігання та транспортування товару.

Відповідно були надані всі первинні документи, що підтверджують невідповідність підприємства критеріям ризиковості платника податків. Окрему увагу в поясненнях було приділено відсутності будь-якої аргументації з боку контролюючого органу при прийнятті спірного рішення про віднесення підприємства до ризикових платників податків.

За результатом розгляду поданих пояснень та документів підприємство отримало рішення про невідповідність платника податку критеріям ризиковості ще до звернення до адміністративного суду.

Тому, якщо ваше підприємство віднесено до переліку ризикових платників податків, не зволікайте з вирішення цієї проблеми та звертайтеся за правовою допомогою до Адвокатського бюро «Сергія Пагера».