Блог - Адвокатське Бюро Сергія Пагера

Як ми допомогли підприємству з розблокуванням та реєстрацією податкових накладних?

Податкове право
За правовою допомогою до нашого адвокатського бюро звернулась компанія з запитом щодо розблокування податкових накладних.

Аналізуючи надані Клієнтом документи були встановлено, що підставою для зупинення податкових накладних є відповідність пункту 1 Критеріїв ризиковості здійснення операцій, а саме: обсяг постачання товару/послуги перевищує величину залишку, визначеного як різниця обсягу придбаного такого товару/послуги та обсягу його постачання.

Так, в рамках допомоги нашим бюро в досудовому порядку було підготовлено та подано пояснення до контролюючого органу щодо прийняття рішення про реєстрацію заблокованих податкових накладних.

На розгляд комісії були надані пояснення, де ми покроково описали всю суть господарської операції. До пояснень були надані всі первинні документи, що підтверджують факт настання першої події.

Крім того для дотримання принципу відкритості в поясненнях була описана суть господарської діяльності підприємства та надані підтверджуючі документи по власним та орендованим засобам необхідним для здійснення відповідної діяльності.

За результатом розгляду поданих пояснень підприємство отримало рішення про реєстрацію податкових накладних ще до звернення до адміністративного суду.

Тому, якщо у вас виникла необхідність у розблокуванні податкових накладних, Адвокатське бюро «Сергія Пагера» залюбки допоможе Вам у вирішення цього питання та надасть кваліфіковану правову допомогу, що допоможе уникнути податкових спорів з контролюючим органом.