Визначення місця проживання та порядку спілкування з дитиною

Визначення місця проживання дитини

Визначення місця проживання дитини регулюється Сімейним кодексом України.

Відповідно до ст. 160 Сімейного кодексу України місце проживання дитини, яка не досягла десяти років, визначається за згодою батьків. Місце проживання дитини, яка досягла десяти років, визначається за спільною згодою батьків та самої дитини.

Якщож батьки проживають окремо, місце проживання дитини, яка досягла чотирнадцяти років, визначається нею самою.

Права та обов'язки щодо виховання дитини

Відповідно до ч.1 ст. 141 Сімейного кодексу України мати і батько мають рівні права та обов'язки щодо дитини. Згідно ст. 158 Сімейного кодексу України за заявою матері, батька дитини орган опіки та піклування визначає способи участі у вихованні дитини та спілкуванні з нею того з батьків, хто проживає окремо від неї.

Рішення про це орган опіки та піклування постановляє на підставі вивчення умов життя батьків, їхнього ставлення до дитини, інших обставин, що мають істотне значення.

Якщо ж один із батьків з яким проживає дитина чинить перешкоди у спілкуванні з дитиною один із батьків, між колишнім подружжям наявний тривалий конфлікт та особисті конфліктні відносини між ними порушують інтереси дитини, та спричиняють на нього негативний вплив постає питання про доцільність зміни способу участі батька (матері) у вихованні дитини без присутності батька (матері).

Також, якщо ваш син чи донька (зять чи невістка) перешкоджають у спілкуванні з онуками, то ви маєте право на звернення до суду з позовом про усунення перешкод у спілкуванні з онуком (онукою) та визначення способу участі у його (її) вихованні.
Бесплатная устная консультация
У нас можно получить бесплатную устную консультацию, без анализа документов

Допомога адвоката при визначенні місця проживання дитини

Сімейний адвокат готовий прийти на допомогу у тому разі, якщо під час розлучення ви не можете домовитися стосовно місця проживання дитини або участі у її вихованні одним із батьків чи близькими родичами. Юристи Адвокатського бюро «Сергія Пагера» проконсультують вас із будь-яких сімейних питань, підготують необхідні документи та приймуть участь у судовому засіданні задля захисту ваших прав. Кожен випадок індивідуальний, як і наш підхід до кожної справи. Тому, звертаючись до нас, ви отримуєте не тільки постійну підтримку з нашого боку, а й гарантований результат у вигляді досягнення мети вашого звернення.

Замовити консультацію нашого спеціаліста можна за номером телефону на сайті.

Как получить консультацию семейного адвоката?

Для получения помощи семейного адвоката позвоните нам по телефону или заполните форму обратной связи. Мы свяжемся с вами, ответим на все вопросы и запишем на консультацию к юристу. С нами не страшен развод, раздел совместно нажитого имущества и любые вопросы, связанные с уплатой алиментов.
High Quality
We are the leading firm by delivering quality and value to our clients. All our professionals have more than 5 years of legal experiences. We like what we do.
Good Support
Our managers are always ready to answer your questions. You can call us at the weekends and at night. Also you can visit our office for personal consultation.
Individual Approach
Our company works according to the principle of individual approach to every client. This method lets us to get success in problems of all levels.
Страницы
 • О Нас
 • Услуги
 • События
 • Блог
 • Контакты
Тех. Страницы
 • Политика конфиденциальности
 • Карта сайта
Как связяться с нами:
 • Телефоны:
 • 0 (50) 883 34 93
 • 0 (96) 883 34 93
 • 0 (44) 379 11 06
 • Email:
 • info@splawoffices.com.ua
 • Адрес:
 • 04073, Украина, г. Киев, ул. Кирилловская, д. 160, корп. Б, офис 20
Получить консультацию
© 2021 Splawoffices