Визначення місця проживання та порядку спілкування з дитиною

Визначення місця проживання дитини

Визначення місця проживання дитини регулюється Сімейним кодексом України. Відповідно до ст. 160 Сімейного кодексу України місце проживання дитини, яка не досягла десяти років, визначається за згодою батьків. Місце проживання дитини, яка досягла десяти років, визначається за спільною згодою батьків та самої дитини. Якщож батьки проживають окремо, місце проживання дитини, яка досягла чотирнадцяти років, визначається нею самою.

Права та обов'язки щодо виховання дитини

Відповідно до ч.1 ст. 141 Сімейного кодексу України мати і батько мають рівні права та обов'язки щодо дитини. Згідно ст. 158 Сімейного кодексу України за заявою матері, батька дитини орган опіки та піклування визначає способи участі у вихованні дитини та спілкуванні з нею того з батьків, хто проживає окремо від неї.

Рішення про це орган опіки та піклування постановляє на підставі вивчення умов життя батьків, їхнього ставлення до дитини, інших обставин, що мають істотне значення.

Якщо ж один із батьків з яким проживає дитина чинить перешкоди у спілкуванні з дитиною один із батьків, між колишнім подружжям наявний тривалий конфлікт та особисті конфліктні відносини між ними порушують інтереси дитини, та спричиняють на нього негативний вплив постає питання про доцільність зміни способу участі батька (матері) у вихованні дитини без присутності батька (матері).

Також, якщо ваш син чи донька (зять чи невістка) перешкоджають у спілкуванні з онуками, то ви маєте право на звернення до суду з позовом про усунення перешкод у спілкуванні з онуком (онукою) та визначення способу участі у його (її) вихованні.
Безкоштовна усна консультація
У нас можна отримати безкоштовну усну консультацію, без аналізу документів

Допомога адвоката при визначенні місця проживання дитини

Сімейний адвокат готовий прийти на допомогу у тому разі, якщо під час розлучення ви не можете домовитися стосовно місця проживання дитини або участі у її вихованні одним із батьків чи близькими родичами. Юристи адвокатського бюро «Сергія Пагера» проконсультують вас із будь-яких сімейних питань, підготують необхідні документи та приймуть участь у судовому засіданні задля захисту ваших прав. Кожен випадок індивідуальний, як і наш підхід до кожної справи.

Тому, звертаючись до нас, ви отримуєте не тільки постійну підтримку з нашого боку, а й гарантований результат у вигляді досягнення мети вашого звернення. Замовити консультацію нашого спеціаліста можна за номером телефону на сайті.
Ви надаєте безкоштовну юридичну консультацію?
Так, надаємо. Консультація проходить в телефонному режимі. Консультація усна, вона не включає аналіз ваших документів.
Як ви працюєте в період пандемії? Графік змінювався?
Ми працюємо в штатному режимі, в офісі 2 рази в день проходить вологе прибирання. На вході антисептик, і перевірка температури. Ми за безпеку!
ТЕХ. СТОРІНКИ

ЯК зв'язатись з НАМИ:
  • Телефони:
  • 0 (50) 883 34 93
  • 0 (96) 883 34 93
  • 0 (44) 379 11 06
  • Email:
  • info@splawoffices.com.ua
  • Адреса:
  • 04073, Україна, м Київ, вул. Кирилівська, б. 160, корп. Б, офіс 201
ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
© 2021 Splawoffices