Скасування рішення щодо зупинення реєстрації податкових накладних

Останні роки одними із най розповсюджених та багато чисельних податкових спорів стали спори про зупинення реєстрації податкових накладних. Існують випадки, коли навіть добросовісні платники податків отримують квитанцію про зупинення реєстрації податкових накладних із пропозицією надати пояснення та копії підтверджуючих документів.

Ми – це

15років компанія
на ринку

2105постійних
клієнтів

3205рішень суду на
користь клієнта

424/7на зв’язку
з клієнтом

5100%гарантія
конфіденційності

62850надано
професійних
порад

На сьогодні на законодавчому рівні блокування ПН/РК регулюється постановою КМУ «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» від 11.12.2019 р. №1165 та – Наказом Мінфіна «Про затвердження Порядку прийняття рішень про реєстрацію/ відмову в реєстрації податкових накладних/ розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» від 12.12.2019 р. № 520.

Розблокування податкових накладних в Києві

Зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі відбувається за двома критеріями:

  • Критерії ризиковості платника податку на додану вартість;
  • Критерії ризиковості здійснення операцій.

Вичерпний перелік критеріїв ризиковості платника та операцій міститься в Додатках №1 та №2 до Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних №1165.

Відмова в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування не є приводом засмучуватися. Адже платник ПДВ має право оскаржити рішення комісії ДПС. У який спосіб можна це зробити? Які строки відведені для оскарження незаконного блокування ПН/РК? Яку правову позицію краще обрати?

Адвокатське бюро «Сергія Пагера» допоможе Вам відповісти на вказані запитання та захистити Ваші законні права та господарську діяльність.

Якісні пояснення значно підвищують шанс отримання позитивного рішення про реєстрацію Вашої ПН/РК!


Чому ми?

1ПартнерствоМи вибудовуємо відносини з клієнтами на партнерському рівні

2Індивідуальний підхідМи виявляємо гнучкість та індивідуальний підхід у вирішенні завдань клієнтів

3ЯкістьЗавжди намагаємося надати найвищу якість наших послуг

4КонфіденційністьКонфіденційність інформації клієнта наш пріоритет у співпраці


Що робити, якщо Ви отримали Рішення про відмову в реєстрації ПН/РК?

Розблокування податкових накладних
  • Платник податку має право протягом 10-ти робочихднів з наступного дня після набрання чинності рішенням комісії регіонального рівня оскаржити це рішення в адмін порядку – направити скаргу в електронному вигляді з поясненнями та копіями документів до комісії центрального рівня.
  • Комісія центрального рівняпротягом 10 календарнихднів з дня отримання скарги розглядає скаргу, пояснення та копії документів.
  • За результатами розгляду Вашої скарги, комісією центрального рівня може бути прийнято рішення про задоволення скарги та скасування рішення комісії регіонального рівня про відмову в реєстрації ПН/РК в ЄРПН або залишає скаргу без задоволення та рішення комісії регіонального рівня про відмову в реєстрації ПН/РК в ЄРПН без змін.

У разі прийняття рішення не на Вашу користь, платник податку має право оскаржити це рішення в судовому порядку.

Ми знаємо, як Вам допомогти професійно!

Наші податкові юристи готові допомогти у вирішенні вашої проблеми ( у порядку виконання приписів квитанції №1 щодо надання пояснень та документальних підтверджень) з детальним описом специфіки роботи включаючи підтвердження наявності засобів необхідних для проведення діяльності та здатності компанії функціонувати, використання або реалізацію придбаних ТМЦ, процедуру підбору контрагентів, їх перевірки, економічну складову операції, мету її проведення, використання отриманих матеріалів/послуг у процесі господарської діяльності, транспортування та зберігання, тощо.

Замовити консультацію щодо скасування рішення про зупинення реєстрації податкових накладних можна за номером телефону або заповнивши форму зворотного зв’язку на сайті.

відповіді на запитання

Так, надаємо. Консультація проходить в телефонному режимі. Консультація усна, вона не включає аналіз ваших документів.
Ми працюємо в штатному режимі, в офісі 2 рази в день проходить вологе прибирання. На вході антисептик, і перевірка температури. Ми за безпеку!