Що таке перерахунок пенсій військовим, співробітникам МВС, держслужбовцям

Перерахунок пенсій передбачає процедуру, при якій сума пенсії змінюється відповідно до норм чинного законодавства. Існує кілька видів перерахунку пенсій: індивідуальний перерахунок, перерахунок пенсій Виходячи з прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, зокрема, індексація пенсій.

Перерахунок пенсії військовослужбовцям

На сьогоднішній день законодавство передбачає такі види пенсійного забезпечення для військовослужбовців:

  • за вислугу років (призначається особам офіцерського складу, прапорщикам і мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, при наявності вислуги на військовій службі, службі в органах внутрішніх справ і в державній пожежній охороні, службі в Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації України , в органах і підрозділах цивільного захисту, податкової поліції, Державної кримінально-виконавчої служби України);
  • пенсія по інвалідності (призначається військовослужбовцям у разі встановлення інвалідності в період проходження військової служби або в інших, встановлених законодавством, випадках);
  • пенсія у зв’язку з втратою годувальника (призначається непрацездатним членам сімей військовослужбовців в разі смерті особи, мала право на пенсію).

Чому ми?

1ПартнерствоМи вибудовуємо відносини з клієнтами на партнерському рівні

2Індивідуальний підхідМи виявляємо гнучкість та індивідуальний підхід у вирішенні завдань клієнтів

3ЯкістьЗавжди намагаємося надати найвищу якість наших послуг

4КонфіденційністьКонфіденційність інформації клієнта наш пріоритет у співпраці

Що необхідно, щоб зробити перерахунок пенсій співробітникам МВС, військовослужбовцям, держслужбовцям?

Для перерахунку пенсій необхідно надати відповідний пакет документів. При перерахунку пенсії до наявних документів заявник може додати:

  • документи про трудовий стаж, не врахована в пенсійній справі, і про заробіток за періоди, які визначаються за нормами Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”;
  • документи про зміну кількості членів сім’ї;
  • документи про виникнення обставин, що впливають на розмір пенсії (наприклад, знаходження на утриманні у пенсіонера непрацездатних членів сім’ї, виникнення (втрата) права на надбавку на непрацездатних членів сім’ї і надбавку на догляд за ними, визнання заявника одиноким і потребують сторонньої допомоги, визнання заявника інвалідом або учасником війни і т.д.).

Велика кількість проблем виникає у разі відмови з боку Пенсійного Фонду надати довідку, про розмір грошового забезпечення, необхідного для перерахунку пенсії в судовому порядку, зокрема.

Витребування оновленої довідки про розмір грошового забезпечення, необхідного для перерахунку пенсії в судовому порядку проводиться у разі отримання відмови від Пенсійного фонду видати документи, необхідні для перерахунку пенсій або при затягуванні процедури видачі запитуваних документів.

Допомога адвоката при перерахунку пенсій військовослужбовцям і співробітникам органів внутрішніх справ

Багато хто думає, що до адвоката необхідно звертатися тільки при виникненні проблем в органах Пенсійного Фонду. Адвокат по пенсіях необхідний в процесі перерахунку пенсій ще на стадії збору документів. Фахівці Адвокатського бюро «Сергія Пагер» готові допомогти вам зі збором необхідного пакету документів, проаналізують норми чинного законодавства, а представництво в органах Пенсійного Фонду і судових органах полегшить весь бюрократичний процес перерахунку пенсій і заощадить ваш час. Ми уважно ставимося до кожного пенсіонера незалежно від статусу і розміру передбаченої законом пенсії.

Замовити перерахунок пенсій військовослужбовцям, держслужбовцям і працівникам МВС

Для перерахунку пенсій необхідно звернутися до нашого юриста зателефонувавши за номером телефону на сайті або заповнити форму зворотного зв’язку.

відповіді на запитання

Так, надаємо. Консультація проходить в телефонному режимі. Консультація усна, вона не включає аналіз ваших документів.
Ми працюємо в штатному режимі, в офісі 2 рази в день проходить вологе прибирання. На вході антисептик, і перевірка температури. Ми за безпеку!