Аналіз судової практики свідчить про те, що спори, які виникають з спадкових правовідносин протягом останнього часу є однією із найбільш поширених категорій справ. Питання спадкування врегульовані Цивільним кодексом України та низкою інших законодавчих актів. Допоможе адвокат по спадщині при вирішенні питань такої категорії справ пов’язана з особливістю таких спорів, правових питань, що виникають у сфері спадкового права в кожній сім’ї та полягає саме їх вирішенні.

Звертаємо увагу, що звернувшись до адвоката вчасно та отримати детальну консультацію допоможе уникнути багатьох проблем в майбутньому та вірно обрати свій спосіб захисту.

При вирішенні Вашого питання адвокат зможе надати цінні поради, а також взяти участь у досудових переговорах та участь в судовому процесі з метою захисту законних прав та інтересів клієнта у випадку необхідності. Скористався послугами адвоката Ви значно економити свій час, оскільки підписавши договір про надання правової допомоги ми мінімізуємо Вашу участь у судових процесах при розгляді справи в результаті ви отримуєте судове рішення з відміткою про набрання законної сили. Також, під час ведення справи Ви отримуєте всю інформацію про хідсвоєїсправи.

Спадкове право включає вирішення таких питання як визнання права на спадкове майно, усунення від права на спадкування, зміна черговості одержання права на спадкування, встановлення факту родинних відносин, встановлення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини, визнання заповіту недійсним, встановлення факту постійного проживання зі спадкодавцем на день смерті та інше.

Саме, своєчасний, грамотний юридичний супровід, допоможе Вам запобігти виникненю багатьох проблем та отримати спадщину без проблем. Пропонуємо повний юридичний супровід клієнтів з метою урегулювання спадкових спорів, допоможемо знайти рішення, маємо професійний підхід до кожного клієнта та гарантуємо повну конфіденційність.

Наші послуги