Проблема регулювання сімейних відносин є однією з найактуальніших в сімейному праві, оскільки дана категорія справ часто зустрічається у судовій практиці – від розлучення до розділу спільно нажитого майна. Питання сімейного права врегульовані Сімейним кодексом України та рядом інших законодавчих актів. Здавалося б, зараз багато хто може відкрити законодавство і розібратися самостійно, проте, краще ніж адвокат по сімейним спорам, вам ніхто не допоможе.

Сімейне право включає рішення таких питання як розірвання шлюбу, поділ спільного майна подружжя, визначення порядку участі батьків у вихованні дитини, стягнення аліментів на утримання спільних дітей, оспорювання батьківства, позбавлення батьківських прав та ін. Саме, своєчасний, грамотний юридичний супровід, допоможе Вам запобігти виникнень багатьох проблем.

Навіщо потрібна консультація адвоката по сімейних спорах у Києві?

Велика помилка багатьох людей в тому, що вони, спираючись на чужий досвід самостійного вирішення сімейних конфліктів, намагаються вирішити свої точно так же. А адже кожен випадок індивідуальний, тому краще не займатися самостійним рішенням спору.

Допомога юриста по сімейному праву є необхідною, оскільки мова йде про особливості спорів, що виникають у сфері сімейного права.

Спори по сімейних справах можуть виникнути як у молодої сім’ї, так і у пар, які живуть у шлюбі кілька десятків років. Окрема категорія справ – розбіжності, пов’язані з розлученням і його наслідками.

Наші послуги

 • Адвокат по сімейним спорам, розірвання шлюбу в Києві
 • Адвокат по сімейних спорах, поділ спільного майна подружжя
 • Адвокат по сімейним спорам, стягнення аліментів
 • Адвокат по сімейних спорах, визначення місця проживання дитини
 • Адвокат по сімейним спорам, дозвіл на виїзд дитини за кордон
 • Адвокат по сімейних спорах, шлюбний договір в Києві

Чим може допомогти адвокат по сімейним спорам?

Звернувшись до адвоката по сімейних справах вчасно, можна не тільки отримати детальну консультацію, а й уникнути проблем в майбутньому. При вирішенні Вашого питання адвокат зможе надати необхідні поради, а також взяти участь в досудових переговорах, а при необхідності – в судовому процесі з метою захисту законних прав та інтересів клієнта.

Грамотна консультація адвоката по сімейних справах допомагає значно економити час, оскільки підписавши договір про надання правової допомоги, Ваша участь в судових процесах мінімізується, а при розгляді справи ви отримуєте судове рішення з відміткою про його вступ в законну силу. Не дивлячись на те, що ви можете не брати участь в судовому розгляді особисто, ви завжди отримуєте необхідну інформацію про хід та результати своєї справи.

Адвокатське бюро «Сергія Пагер» – це команда професіоналів, які готові допомогти Вам у вирішенні питань сімейного права будь-якої складності.

Ми надаємо такі послуги:

 • Допомога в розірванні шлюбу;
 • Розділ майна між подружжям;
 • Подача документів на аліменти;
 • Реєстрація місця проживання;
 • Виїзд дитини за кордон;
 • Укладення шлюбного договору.

Ми пропонуємо повний юридичний супровід клієнтів з метою врегулювання сімейних спорів, допоможемо знайти рішення в сімейних конфліктів.

Що включають в себе послуги адвоката по сімейних спорах?

Послуги адвоката з питань сімейного права включають в себе з’ясування обставин справи, збір всіх необхідних документів, підготовку відповідного пакета документів для подачі в компетентні органи і представництво клієнта в суді.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє якісно вирішити проблему і гарантовано отримати позитивний результат.

Як отримати консультацію сімейного адвоката?

Для отримання допомоги сімейного адвоката зателефонуйте нам по телефону або заповніть форму зворотного зв’язку. Ми зв’яжемося з вами, відповімо на всі питання і запишемо на консультацію до юриста. З нами не страшний розлучення, поділ спільно нажитого майна і будь-які питання, пов’язані зі сплатою аліментів.