Часто трапляються в житті випадки, коли ми потребуємо допомоги у вирішенні різного роду життєвих проблем, а саме конкретної інформації з роз’ясненнями від спеціалістів відповідної сфери чи галузі, а тобто адвокат по кримінальних спорах. Звісно, мабуть, зараз ми всі може знайти значну частину інформації, яка нас цікавить, в мережі інтернет, але кожна життєва ситуація індивідуальна і вирішення проблеми потребує комплексного підходу та системного аналізу фахівця відповідної сфери чи галузі. Юриспруденція також не є виключенням.

Як проводить консультацію адвокат по кримінальних спорах?

Щодо консультації саме в галузі кримінального права, то її особливість полягає в тому, що по-перше детальну та дієву консультацію саме в цій сфері ви зможете отримати тільки від адвоката, який спеціалізується на кримінальних справах та має відповідний досвід в цій сфері. А по-друге, така консультація для кожної особи по своїй природі є індивідуальна і залежить від низки таких чинників, як вид кримінального правопорушення, в якому підозрюється особа; статус особи в рамках кримінального провадження на момент звернення за правовою допомогою; стадії розслідування, на якій знаходиться кримінальне провадження;кількість та якість проведених слідчих (розшукових) дій по кримінальному провадженню та багатьох інших чинників.

Адвокати Адвокатського бюро «Сергія Пагера» надають юридичну консультацію по кримінальному праву з усіх видів кримінальних правопорушень. В тому числі надають роз’яснення з питань повернення вилученого під час слідчих дій майна, зняття арештів з майна чи оскарження процесуальних дій та рішень правоохоронних органів, прокуратури чи суду.

Також, здійснюють консультування підприємців щодо того, як захистити свій бізнес від рейдерства та обшуків. Наші фахівці мають багаторічний практичний досвід та ґрунтовні знання в галузі кримінального права і зможуть надати вам розгорнуту, повну консультацію з чіткою побудовою плану дій та визначенням можливих шляхів вирішення проблеми.

Консультація спеціалістів нашого бюро з кримінального права включає процедуру аналізу викладу обставин справи клієнта, а також наявних в нього процесуальних чи іншихдокументів.

Важливим моментом при проведенні адвокатом юридичної консультації є визначення кінцевої мети такої консультації, тобто того результату, який хоче отримати клієнт. А тому, одним з основних завдань нашого фахівця в кримінальному праві є моделювання декількох тактик захисту клієнта чи формулювання кількох можливих рішень проблеми, щоб клієнт міг зробити вибір, який би був найбільш оптимальний і дієвий для нього.

Наші послуги

Результатом нашої роботи є гарна репутація клієнтів та захищеність, в тому числі і їхнього майна, від кримінальної відповідальності. Адже, отримання під час консультації детальної та повної інформації з приводу того, як потрібно діяти в тій чи іншій ситуації, у разі порушення відносно особи кримінального провадження,має дуже важливе значення для подальшого досудового розслідування та долі особи. Чи отримаєте ви покарання за вчинення кримінального правопорушення, та яке воно буде, залежить в більшості випадків від кваліфікації адвоката, який надає вам правову допомогу.

Ваша доля чи доля вашого бізнесузалежить в більшості випадків від правильного вибору відповідного спеціаліста, способу захисту та своєчасного реагування. Тому, ніколи не зволікайте із залучення адвоката для захисту ваших прав та інтересів і підходьте до цього вибору серйозно та виважено. Адже, якщо за порушення норм інших галузей права можна отримати лише штраф чи позбавитися майна, то порушення норм кримінального права може призвести до самих негативних наслідків, таких як засудження до покарання у вигляді обмеження чи позбавлення волі та отримання судимості за вчинення злочину.