Абонентське юридичне обслуговування для компаній

В наш час вже неможливо уявити підприємство, установу чи організацію, які б не мали в своєму штаті юрисконсульта. В тому числі це стосується і фізичних осіб підприємців. Підприємці вже давно зрозуміли, що для того, щоб безперешкодно та якісно здійснювати свою діяльність і активно вести бізнес потрібно користуватися послугами юристів та адвокатів, тобто замовити абонентське юридичне обслуговування. І чим більше напрямків економічної діяльності поєднує в собі юридична особа чи фізична особа підприємець, тим більше їм доводиться залучати правників. Це пов’язано з тим, що один єдиний юрисконсульт не здатен на практиці охопити одразу декілька напрямків діяльності юридичної особи чи фізичної особи підприємця і не завжди володіє в достатній кількості знаннями з різних галузей права. Ми можемо надати повний юридичний супровід бізнесу!

Адвокати та юристи Адвокатського бюро «Сергія Пагера» мають значний досвід в супроводжені та захисту бізнесу. Ми активно співпрацюємо з аграріями, юридичними особами та фізичними особами підприємцями, надаючи їм юридичний супровід та захист у відносинах з податковими органами, правоохоронними органами та активно здійснюємо захист від рейдерів. Наші спеціалісти в найкоротші терміни здатні здійснити реєстрацію юридичної особи чи внести зміни до наявних вже в реєстрі відомостей, зняти арешт з майна підприємців чи захистити під час проведення обшуків правоохоронцями. Співпрацюючи з нами ваша репутація завжди буде на висоті, а ваше майно – в безпеці.

Багаторічний успішний досвід Адвокатського бюро «Сергія Пагера» на юридичному ринку є доказом професіоналізму спеціалістів бюро. Ми гарантуємо якість та своєчасність надання юридичних послуг. Різнопрофільність нашого бюро дає можливість надавати юридичну допомогу нашим клієнтам в комплексі, що сприяє пошуку найбільш оптимального та дієвого рішення при вирішенні різного роду правових проблем.

Чому ми?

1ПартнерствоМи вибудовуємо відносини з клієнтами на партнерському рівні

2Індивідуальний підхідМи виявляємо гнучкість та індивідуальний підхід у вирішенні завдань клієнтів

3ЯкістьЗавжди намагаємося надати найвищу якість наших послуг

4КонфіденційністьКонфіденційність інформації клієнта наш пріоритет у співпраці

Основні послуги, які ми готові надати Вашому підприємству є:

 • Захист від рейдерства;
 • Аналіз наявних господарських договорів та надання рекомендацій, консультацій щодо таких договорів;
 • Розробка, зміна та розірвання господарських договорів;
 • Складання договорів оренди землі, складання договорів сервітуту, емфітевзису та їх державна реєстрація;
 • Консультація у виборі найбільш оптимальної організаційно-правової форми;
 • Реєстрація підприємства, філій та представництв, а також реєстрація сільськогосподарського товаровиробника, фермерського господарства, сільськогосподарського кооперативу “під ключ”;
 • Консультування з оподаткування, з урахуванням особливостей діяльності суб’єктів аграрного бізнесу, харчової та переробної промисловості;
 • Розробка та оформлення установчих документів сільськогосподарських підприємств, а також внесення змін до установчих документів сільськогосподарських підприємств;
 • Юридичний супровід процедури купівлі-продажу корпоративних прав сільськогосподарських підприємств;
 • Розробка внутрішньої документації (інструкції, накази, положення, колективні договори та ін.);
 • Спори з державними органами: контролюючими органами у сфері земельного, податкового законодавства;
 • Поновлення договорів оренди в судовому порядку;
 • Претензійна та позовна робота щодо невиконання укладених договорів;
 • Оскарження поставнов про накладання штрафів та приписів;
 • Супроводження купівлі-продажу сільськогосподарських підприємств та угод з землею;
 • Супроводження процедури прийняття спадщини (паю).

Співпрацюючи з нами ви отримуєте не пусті красиві обіцянки вирішення всіх ваших юридичних проблем, а реальний дієвий правовий супровід та захист на всіх етапах ведення бізнесу. Ми завжди враховуємо думку клієнта та розробляємо одразу декілька стратегій захисту прав та інтересів клієнта, щоб ви могли обрати той варіант, який вас найбільше влаштує.

Ми маємо значний та успішний досвід в супроводженні бізнесу і готові прийти вам на допомогу в будь-який момент. Довіра наших клієнтів для нас являється головним вектором в діяльності бюро, а тому, якщо ви звертаєтесь до нас за допомогою, то можете бути впевнені в отриманні бажаноговами результату.

Абонентське юридичне обслуговування, переваги співпраці:

1.Вартість нашого стандартного пакета юридичного супроводу набагато нижчевитрат на власного юриста або періодичних звернень до юриста (адвоката).

2.Супроводжуючи діяльність Вашої компанії постійно, ми знаємо всі нюанси вашої діяльності і можемо допомагати ефективніше.

3.Наші адвокати та юристи володіють широким досвідом в різних галузях права, що забезпечує комплексний підхід до вирішення поставлених перед нами завдань.

4.Ви отримуєте надійний правовий захист інформації, виключивши можливість доступу до неї сторонніх осіб, в тому числі:

 • у випадку проведення перевірок контролюючими органами;
 • у випадку проведення обшуку та виїмки правоохоронними органами;
 • при спробі незаконного заволодіння документами третіми особами.

5.У разі проведення слідчих дій (обшук, допит, затримання) гарантується оперативний виїзд адвоката до місця їх проведення.

При співпраці з нами ви маєте змогу отримати:

 • цілодобове юридичне супроводження 24/7 – що дасть вам можливість безперешкодно здійснювати свою підприємницьку діяльність та вчасно отримувати правову допомогу у разі виникнення незапланованих юридичних проблем;
 • комплексний підхід до вирішення всіх юридичних питань – різнопрофільність спеціалістів Адвокатського бюро «Сергія Пагера» дає можливість проаналізувати проблему, яка виникла одразу в площині декількох галузей права та сприяє обранню найбільш дієвого способу захисту;
 • надійного партнера з багаторічним успішним досвідом – наші фахівці неодноразово попереджали рейдерські атаки на підприємствах, в тому числі і в аграрних господарствах. Захист наших клієнтів від рейдерів, незаконних дій органів державної влади чи правоохоронців є для нас першочергове завдання, яке ми успішно виконуємо на протязі багатьох років.
 • отримання кваліфікованої правової допомоги без відриву від своєї підприємницької (господарської) діяльності – юристи та адвокати нашого бюро здатні ефективно працювати на відстані та надавати правову допомогу в онлайн режимі або по телефону, залежно від побажань клієнта. Достатньо лише надіслати на електронну пошту бюро копії відповідних документів, а наші спеціалісти зроблять все, що від них залежить.
 • гарантований результат – якщо спеціалісти Адвокатського бюро «Сергія Пагера» беруться за справу, то завжди доводять її до кінця. Наші фахівці не бояться труднощів і, якщо, обіцяють певний результат, то роблять все, що від них залежить, щоб його досягти. Наші клієнти завжди задоволені, оскільки отримують те на що розраховували.

відповіді на запитання

Так, надаємо. Консультація проходить в телефонному режимі. Консультація усна, вона не включає аналіз ваших документів.
Ми працюємо в штатному режимі, в офісі 2 рази в день проходить вологе прибирання. На вході антисептик, і перевірка температури. Ми за безпеку!