Рухаємось до ідеалу

Робота на результат

Щоб забезпечити кожному клієнту гідну увагу і кращий сервіс для задоволення його конкретних потреб, ми працюємо над найбільш важливими проблемами для наших клієнтів. Тільки досконало знаючи бізнес-модель і цілі клієнтів, ми можемо розробити ефективні і виграшні юридичні стратегії. Завдяки такому спільному підходу ми надаємо кожному клієнту індивідуальне вирішення його проблеми. Наш Клієнт не хвилюється за деталі, а з задоволенням розвиває свою справу, доручивши паперову, юридичну та судову роботу нам!
Адвокатське бюро «Сергія Пагера» – надійний партнер в успішному розвитку бізнесу.

Залишити заявку

Наші послуги

Наш успіх

15років компанія
на ринку

2105постійних
клієнтів

3205рішень суду на
користь клієнта

424/7на зв’язку
з клієнтом

5100%гарантія
конфіденційності

62850надано
професійних
порад

КЕЙСИ

Проблема клієнта

Звернулись до Адвокатського бюро з метою юридичного урегулювання відносин з новим бізнес – партнером на початку ведення спільного бізнесу. У зв’язку з тим, що частки та обов’язки в бізнесі у нас різні, необхідно було врегулювати наші домовленості, щоб запобігти конфліктів в майбутньому.

Рішення для клієнта

Питання встановлення ефективного захисту прав всіх учасників бізнесу є основоположним. Адвокатським бюро було розроблено корпоративний договір з урахуванням особливостей ведення діяльності та структури нашої компанії. Велику увагу приділили узгодженню договору зі статутом Товариства. За допомогою цього, між нами було визначено порядок реалізації прав та повноважень, зокрема – питання фінансування, розподілу прибутку, порядок відчуження частки, порядок вирішення конфліктних ситуацій тощо. Чітке встановлення зобов’язань обох сторін допомогло уникнути багатьох розбіжностей.

Проблема клієнта

Я власник IT-компанії, яка налічує достатньо великий штат працівників по всій країні. Звернувся до спеціалістів Адвокатського бюро за допомогою врегулювати неконтрольований обмін інформацією та розробки механізму їх захисту, щоб максимально себе захистити від розповсюдження інформації недобросовісним конкурентам.

Рішення для клієнта

Одним із запропонованих експертами механізмів захисту був договір про нерозголошення конфіденційної інформації. Для врегулювання трудових відносин між моїми працівниками, спеціалістами було передбачено ряд важливих умов, які включають: детальний перелік інформації, що вважається конфіденційною; права інтелектуальної власності на винаходи, написані коди, записи, тобто всі ідеї, які створюються працівником під час роботи в моїй компанії; перелік випадків та обставин, за умови настання яких конфіденційна інформація вважається розголошеною, та інші положення, враховуючи індивідуальність моєї компанії.

Проблема клієнта

Я власниця компанії, яка займається продажем на експорт медичних товарів. Звернулась до спеціалістів Бюро з проблемою внесення моєї компанії до списку «ризикових».

Рішення для клієнта

Адвокатським бюро разом з клієнтом було успішно пройдено судову процедуру оскарження рішення про включення товариства до переліку «ризикових». Так, за результатами судового розгляду рішення про віднесення до ризикових підприємства нашого клієнта визнано протиправним, скасовано та зобов’язано податковий орган виключити товариство з переліку ризикових. Запорукою успіху у даній справі слугували вдале обрання правової позиції із підкрепленням останьої відповідними доказами. Перш за все «базовими» документи, що підтверджують наявність засобів необхідних для проведення діяльності та здатності компанії функціонувати; первинними документами, які складалися на операцію з «ризиковими» контрагентами; документами, що підтверджують використання або реалізацію придбаних ТМЦ та інше.

Проблема клієнта

Потрапив у ДТП на авто, пошкодження були значні, тому хотів отримати страхове відшкодування від страхової компанії. Зіштовхнувся з труднощами та відмовою страхової виплачувати за ремонт машини.

Рішення для клієнта

Команда Адвокатського бюро провела ряд спроб для урегулювання даного питання мирним шляхом. Не дійшовши компромісу, звернулись до суду за захистом моїх прав. До суду було зібрано і подано всі підтверджуючи докази. Рішення суду винесено на мою користь, після чого я отримав належне відшкодування в повному обсязі.

блог
 • Шлюбний договір є досить давнім інститутів у правовій системі. Поняття шлюбного договору в Україні вперше знайшло своє відображення у Кодексі про шлюб та сім’ю (1992 року). На сьогодні укладання шлюбного договору та всі питання пов’язанні з його виконанням регулює Сімейний кодекс України.

  Читати
 • Стягнення моральної шкоди, що має місце в трудових взаємовідносинах працівника та роботодавця, відтіняє рівень розвитку суспільства. Кожна людина по різному відчуває та реагує, має свій темперамент, а відтак і різниться обсяг та розмір душевного дискомфорту, який вона оцінює.

  Читати
 • Після смерті близької людини спадкоємці не завжди замислюються над оформленням спадщини на майно яке за життя належало спадкоємцю з тих чи інших причин. Чинним законодавством України передбачено строк у 6 місяців, протягом якого спадкоємцям треба звернутися до нотаріуса із заявою при прийняття спадщини.

  Читати
 • Директор Товариства є найманим працівником, а отже, на нього повною мірою поширюється трудове законодавство, у тому числі у частині, що регулює припинення трудових відносин, зокрема, і право на звільнення за власним бажанням.

  Читати
 • У сучасній податковій практиці, кожен платник податків рано чи пізно стикається із завданням довести реальність, проведеної ним господарської операції. Так, кожен платник розраховує, що належне документальне оформлення первинних документів (договорів, накладних, актів, рахунків, виписок, тощо)

  Читати
 • З кожним роком, як показує судова практика, в Україні все частіше проводяться огляди та обшуки на підприємствах, в установах та організаціях. Що ж саме слугує причиною здійснення таких активних слідчих (розшукових) дій правоохоронних органів саме по відношенню до юридичних осіб?

  Читати