Наші новини
Наш блог

 • Шлюбний договір є досить давнім інститутів у правовій системі. Поняття шлюбного договору в Україні вперше знайшло своє відображення у Кодексі про шлюб та сім’ю (1992 року). На сьогодні укладання шлюбного договору та всі питання пов’язанні з його виконанням регулює Сімейний кодекс України.

  Читати
 • Стягнення моральної шкоди, що має місце в трудових взаємовідносинах працівника та роботодавця, відтіняє рівень розвитку суспільства. Кожна людина по різному відчуває та реагує, має свій темперамент, а відтак і різниться обсяг та розмір душевного дискомфорту, який вона оцінює.

  Читати
 • Після смерті близької людини спадкоємці не завжди замислюються над оформленням спадщини на майно яке за життя належало спадкоємцю з тих чи інших причин. Чинним законодавством України передбачено строк у 6 місяців, протягом якого спадкоємцям треба звернутися до нотаріуса із заявою при прийняття спадщини.

  Читати
 • Директор Товариства є найманим працівником, а отже, на нього повною мірою поширюється трудове законодавство, у тому числі у частині, що регулює припинення трудових відносин, зокрема, і право на звільнення за власним бажанням.

  Читати
 • У сучасній податковій практиці, кожен платник податків рано чи пізно стикається із завданням довести реальність, проведеної ним господарської операції. Так, кожен платник розраховує, що належне документальне оформлення первинних документів (договорів, накладних, актів, рахунків, виписок, тощо)

  Читати
 • З кожним роком, як показує судова практика, в Україні все частіше проводяться огляди та обшуки на підприємствах, в установах та організаціях. Що ж саме слугує причиною здійснення таких активних слідчих (розшукових) дій правоохоронних органів саме по відношенню до юридичних осіб?

  Читати